Najnowsze

Najnowsze

Zmarła nastolatka, którą znaleziono wychłodzoną w centrum Andrychowa

Zmarła nastolatka, która zaginęła we wtorek w Andrychowie (Małopolskie). Dziewczyna odnalazła się jeszcze tego samego dnia w centrum miasta. Wychłodzona i osłabiona trafiła do szpitala. Jak podały lokalne media, nastolatka znajdowała się pod dużym sklepem przez kilka godzin, zanim udzielono jej pomocy. Informację otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Pożar ośrodka wypoczynkowego w Bieszczadach. Strażacy utknęli przez śnieg

W ośrodku wypoczynkowym w Solinie na Podkarpaciu we wtorek po południu wybuchł pożar. Ogień pojawił się w sali kinowej. Strażacy mieli poważne problemy z dotarciem na miejsce z powodu opadów śniegu i usytuowania mieszczącego się w górzystym terenie kompleksu. Pierwszą informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Pasem do wyprzedzania na S8 pod prąd. 83-latek pomylił zjazdy, nie wiedział jak wrócić

Kierowca auta osobowego jechał pod prąd trasą S8 na wysokości Wyszkowa (Mazowieckie). Nagranie z niebezpiecznej sytuacji otrzymaliśmy na Kontakt 24. Policja zablokowała trasę, by mężczyzna zatrzymał samochód. Okazało się, że za kierownicą siedział 83-latek, który - jak sam przyznał - pomylił zjazdy. Nagranie przedstawiające samochód jadący pod prąd otrzymaliśmy na Kontakt 24.