Najnowsze

Najnowsze

Kierowca zjechał z drogi, wjechał do rowu. "Twierdził, że przysnął"

Kierowca samochodu osobowego na prostym odcinku zjechał ze swojego pasa, przeciął przeciwny pas ruchu i wjechał do rowu. Tam - zanim się zatrzymał - przejechał jeszcze kilkadziesiąt metrów. - Twierdził, że przysnął - relacjonuje autor nagrania, które pokazuje, co stało się na drodze w Wielkopolsce. Film otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Wyprzedzał, jadąc ścieżką rowerową. "Bezmyślny pirat drogowy"

Kierowca czerwonego samochodu w Starym Sączu (Małopolska) postanowił wyprzedzić inne auto, jadąc ścieżką rowerową. "Bezmyślny pirat drogowy wyprzedza z dużą prędkością ścieżką rowerową, po której jadą rowerzyści, przejściu dla pieszych, a następnie wyprzedza przed samym rondem na podwójnej ciągłej" - opisują zachowanie kierowcy Sądeckie Drogi. Nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Obywatelskie zatrzymanie. Kierowca miał niemal dwa promile

Obywatelskie zatrzymanie nietrzeźwego kierowcy na warszawskiej Woli. Kluczyki zabrał mu kierujący busem, który wcześniej zajechał mu drogę. Gdy mężczyźni czekali na przyjazd policji, doszło do przepychanek. Na Kontakt 24 otrzymaliśmy zdjęcia z interwencji.

Spłonęła drewniana willa

12 zastępów walczyło z pożarem drewnianej willi w Kazimierzu Dolnym (Lubelskie). Na szczęście w pożarze nikt nie został poszkodowany. Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem. Pierwszą informację oraz nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Część dachu zdmuchnięta jak kartka papieru

Na Pomorzu piątkowe burze spowodowały mnóstwo zniszczeń. W Sierakowicach porywisty wiatr zerwał spory fragment poszycia dachu. Odłamki zostały rozrzucone po całym osiedlu. - To były dwa podmuchy wiatru dosłownie - opisuje sytuację jedna z mieszkanek.