Najnowsze

Najnowsze

Piękno pełni Truskawkowego Księżyca

W piątek wieczorem mogliśmy podziwiać pełnię Truskawkowego Księżyca. To, jak zachwycała swym urokiem, możemy zobaczyć na zdjęciach, które wysłaliście nam na Kontakt 24.

"Każde życie ludzkie jest tak samo równe i ważne"

Przed ambasadą USA w Warszawie w czwartkowe popołudnie odbył się protest przeciwko rasizmowi w związku ze śmiercią George'a Floyda. Uczestnicy trzymali w rękach transparent z napisami "Black lives matter", "I can't breathe" czy "Rasizm to też zbrodnia". Zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Motocyklem pod prąd. "Przejechał tak 15-20 kilometrów"

I pan Łukasz, i nieznajomy motocyklista jechali trasą S5 w stronę Bydgoszczy. Z tą różnicą, że kierowca motocykla poruszał się inną jezdnią drogi ekspresowej, mknął pod prąd. - Kierowcy z naprzeciwka na niego trąbili, "dawali" długimi światłami, a on dalej jechał lewym, był tego świadomy - komentuje pan Łukasz. Nagrał kierowcę jednośladu i zadzwonił pod numer alarmowy 112 a materiał wysłał na Kontakt 24.

Zmiażdżona kabina, ranni kierowcy. Utrudnienia na S5

Dwaj kierowcy samochodów ciężarowych trafili do szpitala po tym, jak pojazdy przez nich prowadzone zderzyły się na drodze S5 w okolicach Kostrzyna (Wielkopolskie). Nagrania i zdjęcia z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Wyprzedzał na podwójnej ciągłej. "Pokazał mi środkowy palec"

- Dogoniłem go na pasach i błysnąłem światłami, żeby dać mu znać, że jego zachowanie jest niewłaściwe. W reakcji ten kierowca opuścił szybkę i pokazał mi środkowy palec - opisuje Reporter 24. Nagranie kierowcy, który wyprzedza na podwójnej ciągłej, otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Konie wbiegły na drogę między samochody

Stado koni wbiegło na jezdnię między jadące samochody. Po chwili właścicielowi udało się je opanować i zagonić z powrotem do zagrody. Nagranie z drogi krajowej numer 94 w Targowisku (Małopolskie) otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Śniadanie bociana czarnego. Upolował wszystkie ryby i żaby

Brak ryb i żab w przydomowym oczku wodnym zauważył w środę pan Apoloniusz. Wraz z sąsiadem założyli kamerę i już następnego dnia okazało się, że to bocian czarny zawitał do ich ogródka i postanowił upolować śniadanie. Nagranie z Polanicy-Zdroju (Dolnośląskie) otrzymaliśmy na Kontakt 24.