Najnowsze

Najnowsze

Krowa na dachu czy diabełek pyłowy? Głosujcie

Pora zagłosować na materiał tygodnia Kontaktu 24. Byliście świadkami niebezpiecznych sytuacji na drogach, które mogły zakończyć się potrąceniem. Zaniepokoił Was widok kobiety z wózkiem na ścieżce rowerowej. Zaobserwowaliście tworzenie się wiru pyłowego, nazywanego także diabełkiem pyłowym. Informowaliście nas nawałnicy, która przeszła przez Polskę. Również dzięki Wam dowiedzieliśmy się ciekawskiej krowie, która pokonała dwa piętra i weszła na dach dawnego dworku. Który materiał był najlepszy? Wybierzcie.

Po zderzeniu uderzył w słup. Młody kierowca nie żyje

22-letni kierowca zginął po zderzeniu z innym samochodem osobowym w rejonie dworca PKP w Sosnowcu (Śląskie). Kierowana przez niego alfa romeo wbiła się w latarnię. Policja ustala jak doszło do wypadku. Prokurator zadecydowała o zatrzymaniu kierowcy drugiego pojazdu. Informację oraz zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Mimo czerwonej flagi weszli do morza. Dwie osoby nie żyją

Cztery osoby weszły do morza między Trzęsaczem a Pobierowem (Zachodniopomorskie) mimo wywieszonej czerwonej flagi. Dwójce dzieci udało się wydostać na brzeg. Po kilku godzinach odnaleziono ciało 42-letniego mężczyzny. W sobotę nad ranem odnaleziono ciało drugiej osoby, 13-letniego chłopca. Pierwszą informację otrzymaliśmy na Kontakt 24.

4-latek potrącony przez traktor. Zabrał go śmigłowiec

32-latek podczas cofania ciągnikiem potrącił 4-letniego chłopca. Do zdarzenia doszło w Wawrzce (Małopolskie). Poszkodowane dziecko zostało zabrane do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pierwszą informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.