Najnowsze

Najnowsze

Trzyletnia dziewczynka potrącona przez ciężarówkę

Samochód ciężarowy potrącił trzyletnią dziewczynkę w Lęborku (Pomorskie) - informuje policja. Dziecko trafiło do szpitala, a funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Zdjęcia z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Pożar hali magazynowej. Znaleziono zwłoki mężczyzny

17 zastępów straży pożarnej zadysponowano w poniedziałek rano do gaszenia pożaru hali magazynowej i warsztatu samochodowego w Chorzowie (Śląskie). Pożar został opanowany przed godziną 9, jednak dogaszanie trwało do wieczora. W trakcie przeszukania pogorzeliska znaleziono zwłoki mężczyzny. Nagranie i zdjęcia z pożaru otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Dwa banki pobierały stukrotnie wyższe kwoty przy płatnościach kartami. "Bardzo przepraszamy klientów"

Część klientów Santander Banku Polska w niedzielę miała do czynienia z nietypowym problemem. Naliczono im stukrotność płatności kartami. "Problem dotyczył poniżej 1 procenta transakcji realizowanych przez bank w niedzielę" - zapewniło w przesłanej portalowi tvn24.pl odpowiedzi biuro prasowe Santandera. Kłopoty dotknęły również niektórych klientów Wielkopolskiego Banku Spółdzielczego - neoBanku. Pierwsze informacje o problemach otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Poważny wypadek na S7. Dwie osoby w szpitalu

Na trasie S7, na wysokości Zakroczymia (Mazowieckie) doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów. Jak przekazała straż pożarna, dwie osoby zostały poszkodowane. Zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Około 400 strażaków gasiło wielki pożar. "To się rozprzestrzeniało w ekspresowym tempie"

We wsi Nowa Biała w Małopolsce wybuchł w sobotę pożar, który objął 21 budynków mieszkalnych i 23 budynki gospodarcze. W akcji gaszenia ognia brało udział około 400 strażaków. Dziewięć osób poszkodowanych w pożarze trafiło do szpitala. Władze, w tym premier Mateusz Morawiecki, obiecują pomoc materialną poszkodowanym. Zdjęcia i nagranie z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

"Szukał miejsca wzdłuż zbocza". Szybowiec awaryjnie wylądował w polu

Awaryjne lądowanie szybowca w Soli (Śląskie). Z relacji świadka zdarzenia wynika, że pilot szukał miejsca wzdłuż zbocza, gdzie ostatecznie wylądował. Jak przekazała rzeczniczka żywieckiej policji, mężczyźnie nic się nie stało. Pierwszą informację, nagranie oraz zdjęcie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Na autostradzie A6 zapaliły się dwa czołgi

Podczas konwoju wojskowego doszło do zderzenia lawet i pożaru dwóch czołgów. Przyczyny wypadku wyjaśnia Żandarmeria Wojskowa. Autostrada A6 w kierunku Kołbaskowa jest zablokowana. Zdjęcia i nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Pożar zakład lakierniczego

23 zastępy gasiły pożar, który wybuchł w zakładzie lakierniczym w Kowalewie (Kujawsko-Pomorskie). Po kilku godzinach akcji strażacy wrócili już do bazy. Pierwszą informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Runął warsztat przylegający do domu

Dach budynku gospodarczego zawalił się w czwartek po południu w Siemianowicach Śląskich. W środku nikogo nie było. Lokator, który wykorzystywał budynek jako warsztat, opuścił go jeszcze przed przyjazdem strażaków. Zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.