Najnowsze

Najnowsze

Awaria promu. Strażacy i ratownicy przetransportowali 80 osób na brzeg

Prom "Flisak", który ruszył z Solca Kujawskiego do Czarnowa (Kujawsko-Pomorskie), utknął 50 metrów od brzegu. 80 pasażerów nie mogło wyjść na brzeg. Pomogli strażacy i ratownicy WOPR, którzy łodziami przetransportowali pasażerów. Informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Wybuch gazu i pożar w remizie. Poparzone dwie kobiety

Dwie kobiety zostały poparzone w pożarze, który wybuchł w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Jakubicach pod Sieradzem (woj. łódzkie). - Doszło do rozszczelnienia butli gazowej - przekazuje straż pożarna. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na Kontakt 24.

"Było ich trzy, może cztery". Mors zaatakował polski jacht

Na Kontakt 24 otrzymaliśmy nagranie, na którym widać, jak mors wyskoczył z wody i zaatakował polski jacht, przepływający w rejonie norweskiego Svalbardu. Według autora filmu zwierzę przedziurawiło i "całkowicie zniszczyło" ponton. - Mors odpłynął, a my chwilę później opuściliśmy pola lodowcowe - dodał.

Pożar drewnianego domu. Budynek stanął w płomieniach

Pożar drewnianego domu w Hrubieszowie (woj. lubelskie). Budynek cały był objętym ogniem. Jak przekazali strażacy, najprawdopodobniej był to pustostan. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Pierwsza informację i zdjęcie dostaliśmy na Kontakt 24.

Najpierw paliła się trawa, później składowisko opon

Siedem zastępów straży pożarnej gasiło pożar składowiska opon na terenie bazy PKS w Skierniewicach (woj. łódzkie).- Prawdopodobnie pożar rozpoczął się od trawy i przeniósł na składowisko - informuje straż pożarna. Pierwszą informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Atak "ostrym narzędziem". Policja zatrzymała podejrzewanego

Nieznany sprawca zaatakował i ranił mężczyznę w pobliżu placu Politechniki w Warszawie. Ranny trafił do szpitala. Policja zatrzymała podejrzewanego - dowiedział się dziennikarz śledczy portalu tvn24.pl. Ustalił również, że prokuratura od niemal dwóch miesięcy wiedziała, że menadżer otrzymywał pogróżki. Pierwsze informacje otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Wybuch gazu w budynku wielorodzinnym. Ranny mężczyzna

67-letni mężczyzna został ranny i trafił do szpitala po wybuchu gazu, do którego doszło w jednym z mieszkań w budynku wielorodzinnym w Bytomiu (Śląskie). Ze wstępnych ustaleń wynika, że w mieszkaniu doszło do rozszczelnienia się instalacji gazowej. Pierwszą informację oraz zdjęcia dostaliśmy na Kontakt 24.

Zderzenie karetki z autem

Karetka zderzyła się z autem na rondzie Daszyńskiego w Warszawie. Kobieta kierująca samochodem została przewieziona do szpitala. Pierwszą informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na Kontakt 24.