tvnpix
Wybraliście materiał tygodnia, Foto: infOstrow

Cielak w pandzie na podium. Wybraliście materiał tygodnia

Nagranie przedstawiające cielaka jadącego w bagażniku pandy otrzymało ponad połowę waszych głosów i to jemu przypadł tytuł materiału tygodnia. Na drugim miejscu znalazła się scena z autostrady A4, na której kierowca nagle zauważył psa. Trzecie miejsce w głosowaniu zdobyła wiosenna galeria zdjęć. Dziękujemy za wasze głosy. Gratulujemy zwycięzcy oraz wyróżnionym.


I miejsce: Do pandy zapakował cielaka. Policja: zgodnie z prawem

Na drodze krajowej numer 25 w Kaliszu (Wielkopolskie) doszło do absurdalnej sytuacji - ktoś przewoził w osobowym pojeździe cielaka. Policjanci rozmawiali już z kierowcą fiata. Okazało się, że auto było zarejestrowane jako ciężarowe, więc przewóz zwierzęcia odbył się zgodnie z prawem. Nagranie otrzymaliśmy od redakcji infostrow.pl. Czytaj więcejII miejsce: Pies na autostradzie A4. "Musiałem gwałtownie skręcić, by się ratować"

Duży pies, prawdopodobnie husky, błąkał się po autostradzie A4 niedaleko Wrocławia. Nie wiadomo, jak się tam znalazł ani co się z nim stało. Nagranie z groźnej sytuacji na drodze otrzymaliśmy na Kontakt 24. Czytaj więcejIII miejsce: "Zima, zima i po zimie". Wiosenna końcówka lutego

Do kalendarzowej jeszcze daleko, ale Reporterzy 24 zgodnie twierdzą, że zbliża się wiosna. Kolorowe kwiaty, żonkile czy przebiśniegi na ich zdjęciach mówią same za siebie. Ostatni dzień lutego mógł zachwycić ciepłolubnych. Zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24. Czytaj więcej

 

***

Byliście świadkami niecodziennego zdarzenia lub chcecie pochwalić się nietypowym hobby? Prześlijcie swoje relacje do redakcji Kontaktu 24. Wasze materiały opublikujemy na naszym portalu tvn24.pl. Zdjęcia i filmy mają szansę pojawić się na antenie TVN24. W poprzednich głosowaniach na "materiał tygodnia" zwyciężyli:

Budziła się ze snu zimowego. Nagrał ją Reporter 24

Zimowy krajobraz i skrzydlate modelki. Z kamerą w Górach Sowich

Na drogę wyskoczyła chmara jeleni. "Duże zaskoczenie"

"Łapki przymarzły mu do mostu". Na ratunek jenotowi

"Miałem mnóstwo szczęścia". Oko w oko z muflonami

Spłoszona przez psy, w pułapce. Pomogli strażacy

Tuńczyk za blisko trzy miliony euro. Rekordowa cena na japońskiej aukcji

"Świat wygląda jak zaczarowany". Atak zimy w obiektywie Reporterki 24

Autor: MWS/ak