tvnpix
Wybieracie materiał miesiąca

10 propozycji do wyboru. Głosujcie na materiał listopada

Za nami listopad i pierwsze zimowe krajobrazy. Reporterzy Kontaktu 24 utrwalali na filmach i zdjęciach nie tylko śnieżne widoki, ale też między innymi: ryzykowne akcje na naszych drogach, polską choinkę ustawianą na placu w Watykanie, ewakuację części miasta czy Toma Hanksa próbującego uspokoić małą Zoe. Teraz pora wybrać, który materiał ma szansę zostać materiałem listopada! Do dzieła!

 

Niebo zafalowało nad Polską. Nagranie Reporterki 24

 

Widoczne na nagraniu "dziwne chmury", jak nazwała je Reporterka 24, najczęściej pojawiają się w rejonie Wielkich Równin w Stanach Zjednoczonych. Tym razem jednak dotarły nad Polanicę-Zdrój (Dolnośląskie). Zdjęcia i nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

 

To nie żart! To śnieg. "Cyklon Grzegorz przyniósł biały puch"

W Zakopanem spadł śnieg, co na zdjęciach przedstawili Reporterzy 24. Wśród fotografii jakie otrzymaliśmy znalazły się fotografie Kamila Nienartowicza.

Czytaj więcej

 

"Proszę, przestań płakać". Tom Hanks próbuje uspokoić córkę Reportera 24

"Sytuacja była dość komiczna" - napisał do naszej redakcji pan Jacek, który razem z rodziną spotkał w Londynie Toma Hanksa. Córka Reportera 24 nie była jednak zachwycona zdarzeniem i cały czas płakała. Do akcji wkroczył sam aktor, który krzyknął "przynieś mi to płaczące dziecko". Później Hanks próbował uspokoić 2,5-latkę. Zobaczcie nagranie.

Czytaj więcej

 

Blisko 700 osób ewakuowanych, wielogodzinna akcja saperów. Policja: znaleziono trotyl

Prawdopodobnie trotyl znalazły służby przy remontowanym moście w Dzierżoniowie (Dolnośląskie). Ewakuowanych zostało blisko 700 osób. Mieszkańcy przez ponad 11 godzin nie mogli wrócić do domów. Pierwszą informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

 

Piwo rozlało się na "gierkówce". Po zderzeniu trzech ciężarówek

Trzy samochody ciężarowe zderzyły się na "gierkówce" (Dk1) w pobliżu Kamieńska (Łódzkie). W jednej z nich przewożone było piwo, które rozlało się na drogę. Pierwszą informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

 

Biało na Pomorzu. Relacja Reportera 24

W listopadzie śnieg pojawił się także na Pomorzu. Wśród zdjęć, jakie otrzymaliśmy na Kontakt 24 znalazła się fotografia z Kartuz koło Chmielna.

Czytaj więcej

 

Polska choinka już w Watykanie

Ogromny polski świerk dotarł do Watykanu. Oczekiwał go papież Franciszek, gdyż przyozdobiona choinka stanie na Placu św. Piotra. Zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

 

Korytarzem życia pod prąd. Nagranie Reportera 24

Po wypadku na A4 kierowcy stworzyli korytarz życia i czekali na zakończenie akcji ratowniczej oraz odblokowanie drogi. Jednak nie wszystkim wystarczyło cierpliwości, a niektórzy postanowili zawrócić i pojechać korytarzem pod prąd. Pierwszą informację oraz nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

 

"Szalona karetka" pędzi ulicą, piesza na pasach odskakuje. Sekundy od tragedii

Zbliża się noc, karetka pędzi lewym pasem. Na przejściu pojawia się pieszy. Załoga pogotowia jednak nie zatrzymuje się. Kobieta odskakuje, ambulans odbija w bok i jedzie dalej. Na Kontakt 24 otrzymaliśmy nagranie, na którym widać, że od tragedii dzieliły sekundy. - Taką szaloną karetkę można spotkać w Lublinie - opowiada w rozmowie z nami Reporter 24. Sprawie przygląda się policja.

Czytaj więcej

 

Autobus niemal potrącił, ciężarówka zignorowała. Piesza uciekła

Kobieta pewnie wchodzi na przejście dla pieszych, pokonuje jeden pas, na drugim niemal wjeżdża w nią autobus. Jadąca za nim ciężarówka też nie zamierza jej przepuścić. Nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

 

***

Byliście świadkami niecodziennego zdarzenia lub chcecie pochwalić się nietypowym hobby? Prześlijcie swoje relacje do redakcji Kontaktu 24. Wasze materiały opublikujemy na naszym portalu tvn24.pl. Zdjęcia i filmy mają szansę pojawić się na antenie TVN24. Reporterzy 24 - liczymy na Was!

Materiał stycznia: Karambol-gigant na A1

Materiał lutego: "Nie chcę wyciągać waszych dzieci spod lodu". Płetwonurek przesyła zdjęcia i ostrzega

Materiał marca: Kierowca jedzie, a pies na linie biegnie za samochodem. "On nie ma siły"

Materiał kwietnia: "Warczał, próbował gryźć". Bóbr przestraszył się petard, na pomoc ruszyli strażacy

Materiał maja: Nie mogli złożyć życzeń osobiście. Wysłali mamom niezwykłe zdjęcie

Materiał czerwca: "Cześć! Lecę samolotem. Sam!". Niezwykła podróż Polaka

Materiał lipca: Pożar katedry. Z wieży wydobywały się płomienie

Materiał sierpnia: "Bohaterska dróżniczka". Rogatka w górze, kobieta nie pozwala wjechać na tory

Materiał września: Bocian przeszedł po pasach, spotkał go Reporter 24

Materiał października: "Zobaczyłem odpadające części". Polak na pokładzie samolotu, w którym wybuchł silnik

Autor: mj/ak