tvnpix
Minionki opanowały głogowską ulicę, Foto: Kontakt 24

Szare słupki zamieniły się w Minionki. Oto materiał czerwca

Chciał zrobić niespodziankę córkom, wywołać radość na twarzach dzieci i dorosłych i udało się. To za sprawą szarych, nudnych słupków przed jednym z bloków, które zamienił w... Minionki. Inicjatywa nauczyciela podstawówki z Głogowa na Dolnym Śląsku na tyle Wam się spodobała, że oddaliście na nią najwięcej głosów (39 proc.). Pokazaliście również, jak wiele emocji wzbudziła w Was gra "Orłów" Nawałki podczas Euro 2016. Na hymn śpiewany na tysiące gardeł tuż przez meczem z Niemcami zagłosowało 18 proc. z Was. Na podium stanęły również dziki ze Świnoujścia, które pewnego poranka postawiły na nogi pół osiedla (16 proc.). Gratulujemy zwycięzcy i wyróżnionym, a wszystkim Reporterom 24, którzy dzielą się z nami swoimi niezwykłymi relacjami, zdjęciami i filmami - dziękujemy!

 

 

I miejsce: Te słupki robią furorę. Głogów opanowały Minionki

Jeden pokazuje język, drugi śmieje się do rozpuku, trzeci spogląda spod oka. Mają ogromne oczy i jest ich dziewięć. Wszystkie łączy jedno - kochają je dzieci, a nawet dorośli. Słupki ograniczające parkowanie w Głogowie (woj. dolnośląskie) zamieniły się w Minionki. - Dzieci przychodzą tu non stop. Nawet dorośli się pojawiają. Wszyscy chętnie pozują z nimi do zdjęć - mówi Piotr. Na Kontakt 24 przesłał zdjęcia. Zobaczcie sami!

Czytaj więcej

 

II miejsce: Hymn Polski na tysiące gardeł. Relacje ze stadionu

Na Stade de France, gdzie polska reprezentacja zremisowała z Niemcami 0:0, byli również nasi Reporterzy 24. Otrzymujemy od nich zdjęcia oraz filmy. Jeden z nich przedstawia wzruszający moment dla każdego kibica i piłkarza - odśpiewanie hymnu narodowego.

Czytaj więcej

 

III miejsce: "Słyszałem przez sen jakieś wycie". Dzika pobudka i akcja straży

Nietypową pobudkę mieli mieszkańcy jednej z ulic w Świnoujściu (woj. zachodniopomorskie). - Ten okropny hałas obudził połowę osiedla - przyznaje Leszek. Jak się okazało, mieszkańców obudziły... dziki. Całą watahę, liczącą około 20 osobników, nagrał Reporter 24. Film otrzymaliśmy na Kontakt 24 od Leszka z TV Słowianin.

Czytaj więcej

 

***

Jeżeli Ty również byłeś świadkiem ciekawego, niecodziennego zdarzenia, prześlij swój film lub zdjęcia do redakcji Kontaktu 24. Czekamy na Twoją relację. Zostań Reporterem 24!

W poprzednich głosowaniach odznakę "materiału miesiąca" zdobyły następujące materiały:

Maj: Cud architektury Inków. "To było moje marzenie"

Kwiecień:Wyszedł ze szpitala i ruszył w podróż życia. Choroba go nie zatrzymała

Marzec:14 bocianich gniazd na słupie. "To normalne w Hiszpanii i Portugalii"

Luty:Nocne karaoke w kościele. Śpiewali kolędy i "Ona tańczy dla mnie"

Styczeń: Pod jeleniem zarwał się lód. "Walczył o życie, był wyczerpany"

Autor: ank/popi