tvnpix
Foto: teddy

Cud architektury Inków wygrywa. Wybraliście materiał miesiąca

Fotoreportaże z podróży do Machu Picchu w Peru oraz z wyprawy do Manili, stolicy Filipin, wzbudziły największe uznanie głosujących na materiał miesiąca. Ostatecznie, zwycięzcą na najlepszy materiał maja okazała się relacja z Peru, która zdobyła 33 proc. Waszych głosów. Na trzecim miejscu uplasowała się relacja z niezwykłego spotkania grupy Polaków z Adele. Zwycięzcy oraz wyróżnionym autorom serdecznie gratulujemy!

Najwięcej, bo 33 proc. głosów, przyznaliście za relację po podróży do Machu Picchu. Odznakę materiału miesiąca otrzymuje tym samym Reporter 24 teddy. Gratulujemy!

Na miejscu drugim, z 30 proc. głosów, znalazł się Reporter 24 Neronek w podróży i jego relacja z Manili. Miejsce trzecie zajęła relacja z niezwykłego spotkania z Adele. Radcie98 zebrał 23 proc. głosów.

I miejsce: Cud architektury Inków. "To było moje marzenie"

To była wymarzona podróż pana Tadeusza. Razem z żoną pojechał do Ameryki Południowej, by w Peru zobaczyć Machu Picchu, historyczne miasto Inków. Na Kontakt 24 przysłał zdjęcia i film ze swojej niezwykłej podróży.

Czytaj więcej

 

II miejsce: Śpią między grobami, kibicują na walkach kogutów. Reporter 24 podstępem w stolicy wyspiarskiego kraju

W Azji zakochany jest od lat. Na Filipinach przekonał się, że pejzaże rodem z wycieczkowych katalogów, to tylko część prawdy. W Manili, stolicy wyspiarskiego kraju, widział dzieci, które mieszkają wśród grobów, udało mu się sfotografować Filipińczyków, który kibicują walkom kogutów - zabronionym w wielu krajach świata, widział też ludzi żyjących na ulicy. Mimo tego, niespełna rok później, wrócił na Filipiny.

Czytaj więcej

 

III miejsce: Przemycili wielki transparent i zachwycili Adele. "Zawołała nas na scenę. Cała arena oszalała!"

Pojechali na koncert marzeń i zostali zaproszeni na scenę przez samą Adele. Nastolatkowie z Polski przeżyli niesamowitą przygodę podczas występu artystki w Berlinie. - Adele zobaczyła nasz transparent i zawołała do siebie na scenę. Cała arena oszalała! - opowiada Radosław, który przesłał na Kontakt 24 swoją relację. Jak dodaje, w pewnym momencie chwycił za mikrofon i poprosił 30-tysięczną publiczność o zaśpiewanie "Happy Birthday" dla gwiazdy.

Czytaj więcej

Autor: ak//tka