tvnpix
Pod prąd na krakowskiej ulicy, Foto: przelozny

Niebezpieczna jazda pod prąd. "Hamuj, hamuj, hamuj!"

Niemiłą niespodziankę napotkali na swojej drodze kierowcy jadący ulicą Wielicką w Krakowie. W pewnym momencie ich oczom ukazało się jadące pod prąd auto. Nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Sytuacja została zarejestrowana w niedzielę przed południem. Jak widzimy na nagraniu, w stronę prawidłowo jadących kierowców zmierza czerwone auto. Jeden z pasażerów auta, z którego pochodzi nagranie, krzyczy do kierowcy: - Hamuj, hamuj, hamuj!

"Byliśmy bardzo zaskoczeni"

- Była to niedziela, więc ruch na szczęście był mały, za nami nie było samochodu i udało się bezpiecznie wyminąć ten pojazd. Nie wiem co by było, gdyby to był środek tygodnia - relacjonuje internauta, od którego otrzymaliśmy na Kontakt 24 nagranie.

I dodaje: - Byliśmy bardzo zaskoczeni. To jest trzypasmowa ulica, wszędzie są światła. Najwidoczniej ten kierowca wyjeżdżał z jakiejś bocznej drogi. Może się pomylił.

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z Komendą Miejską Policji w Krakowie. Jak usłyszeliśmy od dyżurnego, policja nie otrzymała zgłoszenia o zdarzeniu.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz w tym roku, kiedy otrzymujemy nagrania z jazdą pod prąd od Reporterów 24. Zobaczcie:

Pod prąd na A2. "Zauważyłem nagle światła na drodze i przeraziłem się"

Pod prąd na niemieckiej autostradzie. Uciekał przed policją kradzionym autem

Jazda za 16 punktów. Autobusem pod prąd i po przejściu dla pieszych

S7, mgła i "wynurzająca się corsa". Jechała pod prąd

Jazda pod prąd, zawracanie, cofanie… Niebezpieczna jazda ciężarówką na obwodnicy

Autor: mz//tka