tvnpix
Pies cyrkowiec nie miał sobie równych

Tośka przed akcją dla bezdomnych. Wybraliście materiał tygodnia

Kolejny raz wybraliście materiał tygodnia Kontaktu 24. Tym razem Wasze uznanie zdobył materiał o Tośce, psie, który co jakiś czas wspina się po drucianym ogrodzeniu, by odwiedzić swojego kolegę. Ten film zdobył 40% Waszych głosów. Na drugim miejscu znalazła się poruszająca fotorelacja z akcji ludzi solidarnych z bezdomnymi (32% głosów). Trzecie miejsce zdobył samochód z kebabami, który spadł na tory. Ten film zdobył 8% głosów. Zwycięzcom gratulujemy, a innych zachęcamy do wysyłania filmów i fotorelacji!

I miejsce: Tośka odwiedziła Bercika. Nawet płot jej nie zatrzymał

Wiele jest zwierząt, które w znakomity sposób radzą sobie z pokonywaniem pionowych powierzchni. Nikt jednak nie podejrzewałby o tę umiejętność psów. Jak się okazuje, wyjątkiem od tej reguły jest Tośka, która co jakiś czas wybiera się do kolegi mieszkającego za drucianym ogrodzeniem. Za każdym razem z gracją wspina się po płocie i po chwili przeszkoda zostaje pokonana. Nagranie tej zabawnej sceny przysłał na Kontakt 24 rysior49.

Czytaj więcej

II miejsce: "I ty możesz zostać bezdomnym". Uklękli dla tych, którzy zaliczyli życiowy upadek

"I ty możesz zostać bezdomnym" - kartki z takim napisem trzymali uczestnicy akcji będącej gestem solidarności z osobami, które znalazły się na życiowym zakręcie, a ich domem stała się ulica. Ujmującą fotogalerię z "Dnia Ludzi Bezdomnych" na Kontakt 24 zamieścił Reporter 24 o nicku piotrharwas.

Czytaj więcej

III miejsce: Samochód z kebabami spadł na tory. "Nie zaciągnął hamulca"

 

Chwila nieuwagi mogła spowodować groźny wypadek na dworcu kolejowym w Poznaniu (woj. wielkopolskie). Do wszystkiego przyczynił się kierowca samochodu dostawczego, który nie zaciągnął hamulca ręcznego, a jego pojazd po chwili stoczył się z peronu i spadł na tory. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Informację i zdjęcia dostaliśmy na Kontakt 24 od kor4lika.

Czytaj więcej

W poprzednich tygodniach zwyciężyli:

Dzień po zamachu. Relacja Reporterki 24 sprzed Muzeum Bardo

Warszawskie bobry pozują... na tle Stadionu Narodowego

Audi "parkujące" na innych samochodach

Superwulkan, bizony, wodospady - relacja z Yellowstone

Foka-plażowiczka z wizytą w Gąskach

Raj dla fotografów. Reporter 24 zachwycony pięknem Śnieżki

Fotorelacja z wypadku wozu strażackiego

Bitwa pór roku na zdjęciach Casimirusa

Ogromny pożar w Zelowie

Bunt parafian w Gowarczowie

Lis na zdjęciach Reporterki 24

Konie poczuły zew wolności

Autor: sc/sk