tvnpix
Bitwa pór roku w obiektywie Reportera 24 "Materiałem Miesiąca"!, Foto: Casimirus

Bitwa pór roku w obiektywie Reportera 24 "Materiałem Miesiąca"!

Po raz pierwszy w nowej odsłonie Kontaktu 24 wybraliście "Materiał Miesiąca". Jest nim fotoreportaż Casimirusa, przedstawiający walkę pór roku w górach na Dolnym Śląsku. Tuż za pięknym pejzażem do gustu przypadł Wam lis, który jest atrakcją parku w Jeleniej Górze. Trzecie miejsce należy do reportażu z ogromnego pożaru w fabryce paliw. Autorowi najlepszego materiału serdecznie gratulujemy!

W naszym podsumowaniu za styczeń wzięło udział 812 internautów. 40 procent z głosujących za najlepszy materiał uznało unikalny fotoreportaż Casimirusa. Reporter 24 otrzymał odznakę "Materiał Miesiąca". Niewiele mniej głosów, bo 31 procent, otrzymał lisek - atrakcja parku w Jeleniej Górze. Doceniliście też nagranie wielkiego pożaru fabryki paliw w Zelowie.

MATERIAŁ MIESIĄCA:

"Na dole wiosna, na górze zima". Bitwa pór roku na zdjęciach Reportera 24

Zdjęcia, jakie przysłał do naszej redakcji Reporter 24, w pełni wyrażają zmienność tegorocznej zimy w Polsce. Podczas gdy szczyt znajdującej się w woj. dolnośląskim góry Ślęży pokryty jest białym puchem, to jej okolica jawi się w prawdziwie wiosennych barwach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Miejsce 2. - Lis atrakcją parku w Jeleniej Górze

"Chciałam zrobić kilka zdjęć sikorkom. Zamiast nich zobaczyłam lisa" - napisała Ania na skrzynkę Kontaktu 24. Jak się okazuje zwierzak jest stałym bywalcem parku w jeleniogórskich Cieplicach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Miejsce 3. - Potężny pożar w fabryce paliw

Mieszkańcy Zelowa (woj. łódzkie) zostali zaskoczeni 20 stycznia przez ogromny pożar, który wybuchł w fabryce paliw. "W całym mieście słychać eksplozje" - pisał Krysztal, autor nagrania zamieszczonego w serwisie Kontaktu 24. W szczytowym momencie z ogniem walczyło 50 zastępów straży pożarnej. Straty oszacowano na co najmniej 25 milionów złotych. Poszkodowana została jedna osoba.

CZYTAJ WIĘCEJ

Autor: aolsz/sk