tvnpix
Materiały Reporterów 24

Wybieramy materiał miesiąca

Kolejny raz wybieramy materiał miesiąca. Przed Wami osiem najlepiej ocenionych przez Was publikacji w grudniu (materiały, które w poszczególnych tygodniach zdobyły pierwsze i drugie miejsca). Wybierzcie jeden z nich. Zachęcamy też do publikacji własnych materiałów. Może i Wasze dzieło powalczy o miano tego najlepszego?

"Takie zachody słońca tylko na świnoujskiej plaży". Magiczne zdjęcia Reportera 24

Magiczny zachód słońca, mieniący się od czerwieni po fiolet, uwiecznił w Świnoujściu Palmer62. "Takie zachody słońca tylko na świnoujskiej plaży" - napisał Reporter 24. Widzieliście ten piękny zachód słońca? Czekamy także na Wasze zdjęcia!

Czytaj więcej

 

Przemierzył dwa kontynenty, by nagrać lokomotywy. Reporter 24 w Libanie

Ponad dwa tysiące kilometrów i trzy lata starań, by zrobić zdjęcia polskich lokomotyw z XX wieku. Reporter 24 przemierzył dwa kontynenty, by odwiedzić Liban. Choć zorganizować wyprawę nie było łatwo, udało się. Jej efektami podzielił się z redakcją Kontaktu 24.

Czytaj więcej

 

Człowiek-choinka wrócił. "Każdy chciał sobie zrobić zdjęcie"

W połowie grudnia na ulice Poznania wrócił człowiek-choinka. Postać nadal wzbudza wielkie zainteresowanie mieszkańców, a nagranie ze spotkania z chodzącym świątecznym drzewkiem przysłał nam pan Marcel.

Czytaj więcej

 

Święty Mikołaj nad Łomżą. "Sam kiedyś na niego czekałem, teraz mogę spełnić marzenia dzieci"

Święty Mikołaj pojawił się na łomżyńskim niebie. Jego sanie ciągnęły renifery z drutu i żarówek. Chociaż nie był to ten prawdziwy św. Mikołaj, mieszkańcy miasta byli mocno zdziwieni, a dzieci zachwycone. Informację i zdjęcia z lotu pana Adama, twórcy zaprzęgu, otrzymaliśmy na Kontakt 24 od Karola.

Czytaj więcej

 

Łania "przeleciała" tuż przed rowerem. "Przepiękny skok"

To był piękny skok w dal. Jego autorką jest wybiegająca z lasu łania, a wszystko udało się uchwycić jednemu z rowerzystów. Zwierzę przeskoczyło tuż przed jego pojazdem. Nagranie z Jasła otrzymaliśmy na Kontakt 24 od Reportera 24 o nicku Bajtek.

Czytaj więcej

 

Zorza polarna zafundowała cudowny spektakl

W Polsce pojawiła się zorza polarna. Zdjęcia barwnego zjawiska otrzymaliśmy na Kontakt 24. Swoje fotografie przysłał nam między innymi Pan Andrzej.

Czytaj więcej

 

Cztery pory roku w sennym miasteczku. "Zawsze marzyłem o Islandii"

Niewielkie islandzkie miasteczko w czterech odsłonach: zimowej, wiosennej, letniej i jesiennej. Mowa o Akranes, w którym kilka lat temu zamieszkał pan Michał. A teraz z pomocą nagrania przekonuje, jak wyjątkowe jest to miejsce.

Czytaj więcej


"Tylu jeszcze nie widziałem. Było ich kilkadziesiąt". Niecodzienne spotkanie

Niesamowity widok, było ich kilkadziesiąt - tak swoje spotkanie z sarnami relacjonuje Casimirus. Reporter 24 zwierzęta spotkał niedaleko swojego domu na Dolnym Śląsku. Jak przyznał, sarny wygrzewały się w promieniach słońca. Gdy próbował do nich podejść, te zerwały się do ucieczki. Z redakcją Kontaktu 24 postanowił podzielić się fotografiami, które udało mu się zrobić.

Czytaj więcej

 

A Ty byłeś świadkiem niecodziennego zdarzenia? A może odbyłeś podróż, o której zawsze marzyłeś? Podziel się z redakcją Kontaktu 24. Czekamy na Twoje zdjęcia i filmy.

***

Materiał stycznia - Bitwa pór roku w obiektywie Reportera 24

Materiał lutego - Raj dla fotoreporterów. Piękna Śnieżka zimą

Materiał marca - 30 łań przebiegło przed autem

Materiał kwietnia - O psie, który przechodził tylko na zielonym

Materiał maja - Zimna Zośka zmroziła konkurencję

Materiał czerwca - Niedźwiedź złapany w fotopułapkę

Materiał lipca - "Samoloty lecą tuż nad głowami"

Materiał sierpnia - "Basen na kółkach"

Materiał września - Bielik utknął w błotnistej mazi

Materiał października - Wykopali pod autem rów

Materiał listopada - Bieszczady w zimowej odsłonie

  


Autor: ank//tka