tvnpix
Zderzenie samochodu osobowego z motocyklem

Wypadek w okolicy przejazdu kolejowego. Ranny kierowca motocykla

W sobotę po południu w Wesołej (Mazowieckie) doszło do zderzenia samochodu osobowego i motoroweru. Kierujący jednośladem trafił do szpitala. Na miejscu czynności prowadziły policja, straż pożarna i pogotowie. Pierwszą informację i nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Na Kontakt 24 otrzymaliśmy informację o wypadku z udziałem motocyklisty na ulicy Okuniewskiej, w rejonie przejazdu kolejowego. Zderzenia dwóch pojazdów potwierdził redakcji młodszy brygadier Artur Kamiński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

Czytaj też na tvnwarszawa.pl

- Informację o zderzeniu samochodu osobowego z motocyklem na ulicy Okuniewskiej otrzymaliśmy o godzinie 18. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zadysponowano dwa zastępy. Pogotowie ratunkowe zaopiekowało się poszkodowanym mężczyzną, który jechał motocyklem. O 19.36 zastępy wróciły do koszar - przekazał Kamiński.

Jedna osoba trafiła do szpitala

Policja zgłoszenie o zdarzeniu otrzymała dokładnie o godzinie 17.33. - Brała w nim udział osobowa toyota i motorower. Kierujący jednośladem trafił do szpitala - przekazał Rafał Rutkowski ze stołecznej policji.

- To miało miejsce na Okuniewskiej przy skrzyżowaniu z Pierwszego Praskiego Pułku. Kierowca jednośladu z poważnym urazem głowy został przetransportowany do szpitala - dowiedział się Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. Jak dodał, kiedy na miejscu służby prowadziły czynności, wprowadzono ruch wahadłowy.

Autor: ek,mg/b,dk Źródło: Kontakt 24, tvnwarszawa.pl