tvnpix
Do zdarzenia doszło w Goleniowie, Foto: fnm, Kontakt 24

Przechodził przez pasy, uderzyło w niego auto

63-letni mężczyzna został potrącony na pasach w miejscowości Goleniów (Zachodniopomorskie). Do zdarzenia doszło we wtorkowe popołudnie. Jak przekazała policja, poszkodowany trafił do szpitala. Informację i nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do zdarzenia doszło przy ulicy Lipowej.

Młodsza aspirant Anna Dygas, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie przekazała, że ranny pieszy został przewieziony do szpitala. - Około godziny 17:40 wpłynęło do nas zgłoszenie o potrąceniu 63-letniego mężczyzny przed 20-letniego kierowcę fiata seicento - powiedziała policjantka.

- Pieszy w momencie zdarzenia przechodził przez pasy przy ulicy Lipowej, około numeru 25, bez sygnalizacji świetlnej. Kierujący autem był trzeźwy. Potrącony mężczyzna trafił do szpitala, czekamy na dalsze informacje w jego sprawie, by móc odpowiednio zakwalifikować to zdarzenie - zaznaczyła młodsza aspirant Dygas.

- W chwili podjęcia przez nas czynności w miejscu zdarzenia, pokrzywdzony miał między innymi obrażenia klatki piersiowej i głowy. Sprawę nadzoruje prokuratura - zakończyła oficer prasowa.

Autor: jw Źródło: Kontakt 24