tvnpix
Foto: Tedi

Porsche ścięło przystanek autobusowy. Dwie osoby ranne

Na skrzyżowaniu ulic Brackiej i Spornej w Łodzi doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Jeden z nich - samochód marki Porsche - uderzył w wiatę przystankową. W momencie zdarzenia na przystanku nie było na szczęście nikogo. Z obrażeniami do szpitali w Łodzi trafiły dwie osoby, które były w aucie. Informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do zdarzenia doszło po godzinie 10.30 na skrzyżowaniu ulic Brackiej i Spornej w Łodzi. Służby otrzymały zgłoszenie dotyczące zderzenia dwóch samochodów osobowych. 

Czytaj też na tvn24.pl

Dwie osoby zostały ranne

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 28-letnia kobieta kierująca skodą poruszała się ulicą Sporną od ulicy Wojska Polskiego z zamiarem skrętu w lewo na skrzyżowaniu z ulicą Bracką. Podczas wykonywania manewru skrętu doszło do zderzenia z jadącym ulicą Sporna na wprost przez skrzyżowanie 38-letnim kierującym porsche - przekazała młodsza aspirant Jadwiga Czyż z łódzkiej drogówki.

- Porsche w wyniku zderzenia zjechało na pobocze i uderzyło w wiatę przystanku autobusowego. W trakcie zdarzenia na przystanku nikogo nie było. Kierowcy byli trzeźwi, mieli uprawnienia. Kierowca porsche i 34-letni pasażer zostali zabrani do szpitala. Sprawą zajmie się Wydział Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym. Wstępną przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość - dodała policjantka.

Autor: pk/tok Źródło: Kontakt 24, tvn24.pl