tvnpix
Wypadek na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, Foto: hrz

"Kierowca jechał pod prąd". Jedna osoba nie żyje

Jedna osoba nie żyje, a druga jest ranna - to bilans tragicznego wypadku, do którego doszło na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Jak informuje policja, jeden z kierowców wjechał na drogę pod prąd. Informację, zdjęcia i nagranie z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

 

 

Do wypadku doszło na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia między węzłami Wrocław Lotnisko a Wrocław Zachód. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący skodą zderzył się czołowo z innym pojazdem. Najprawdopodobniej wjechał na drogę pod prąd - powiedział portalowi tvn24.pl, asp. Wojciech Jabłoński z dolnośląskiej policji.

Jedna osoba nie żyje

Dyżurny punktu informacji drogowej GDDKiA informuje o jednej ofierze śmiertelnej i jednej rannej. - Będziemy ustalać przebieg zdarzenia oraz to, dlaczego jeden z kierowców nie dostosował się do ustawionych przy drodze znaków - podkreślił Jabłoński.

Przez kilka godzin kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami, jednak jak poinformowała tuż przed godz. 16 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, AOW jest już przejezdna.

 

Autor: tam/sk Źródło: TVN 24 Wrocław