tvnpix

Roztrzaskał się na drzewie. Kierowca Porsche poważnie ranny

Z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala kierowca sportowego Porsche, który w nocy z czwartku na piątek na warszawskim Ursynowie wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego, aby wydobyć mężczyznę zakleszczonego we wnętrzu wraku. Kierowca z obrażeniami nóg został przewieziony do szpitala. Policja bada okoliczności zdarzenia. Zdjęcia oraz nagranie z miejsca wypadku otrzymaliśmy od naszych internautów.

Do zdarzenia doszło ok. 1:00 w nocy na skrzyżowaniu ul. Rosoła z Wesołą na warszawskim Ursynowie. Kierowca sportowego Porsche z niewyjaśnionych dotąd przyczyn uderzył w drzewo. "Aby wyciągnąć zakleszczonego w aucie mężczyznę strażacy użyli sprzętu hydraulicznego. Kierowcę z poważnymi obrażeniami nóg przewieziono do szpitala" - powiedział w rozmowie z redakcją Kontaktu 24 mł. kpt. Artur Laudy z zespołu prasowego KM PSP w Warszawie.

"Na razie nie wiadomo dlaczego mężczyzna uderzył w drzewo i z jaką prędkością jechał. Okoliczności badają policyjni biegli" - powiedział Tomasz Oleszczuk z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Autor: mmt//tka