tvnpix
Foto: RafalKotylak

Piękno Śnieżki materiałem miesiąca. Gratulujemy!

Po raz kolejny wybraliście materiał miesiąca serwisu Kontakt 24. Jest nim fotoreportaż Rafała Kotylaka przedstawiający Śnieżkę w zimowym wydaniu. Drugie miejsce przypadło materiałowi pokazującemu daewoo tico przewożące na dachu karoserię innego samochodu. Trzecie miejsce należy do reportażu o agresywnej jeździe kierowcy warszawskiego autobusu. Autorom wszystkich nagrań serdecznie gratulujemy.

W naszym podsumowaniu za styczeń wzięło udział ponad 200 internautów. 30 procent głosujących za najlepszy materiał uznało piękny reportaż Rafała Kotylaka. Reporter 24 otrzymał odznakę "Materiał miesiąca". Tuż za nim uplasowała się tico "ciężarówka". Materiał ten doceniło 26 procent głosujących. Do gustu przypadło Wam również nagranie agresywnej jazdy kierowcy autobusu w Warszawie (15 proc. głosów).

MATERIAŁ MIESIĄCA:

Raj dla fotografów. Reporter 24 zachwycony pięknem Śnieżki

Początek lutego w Karkonoszach (woj. dolnośląskie) był bardzo udany. Przekonał się o tym pan Rafał, który wybrał się z aparatem na Śnieżkę. Bieluteńki śnieg, bezchmurne niebo i temperatura tylko trochę na minusie - nic więc dziwnego, że to był wyjątkowy dzień dla spacerowiczów.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

Miejsce 2. - Małe auto, duże możliwości. Tico "ciężarówka"

Pomysłowość kierowców nie zna granic. Przekonujemy się o tym wielokrotnie ze zdjęć i filmów, które otrzymujemy od Was na Kontakt 24. Tym razem film z Przywidza (woj. pomorskie), gdzie jeden z kierowców napotkał na swojej drodze daewoo tico... przewożące na dachu karoserię innego samochodu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Miejsce 3. - Agresywna jazda kierowcy autobusu

Co najmniej 16 pkt. karnych i 1 tys. złotych mandatu groziłoby kierowcy warszawskiego autobusu miejskiego - informuje stołeczna policja. Mężczyzna "szarpał" pojazdem, przeklinał, łamał przepisy i nie zatrzymywał się na przystankach. Dlaczego? Jak tłumaczył zaniepokojonym pasażerom, wszystko przez... opóźnienie.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

***

W poprzednim głosowaniu materiałem miesiąca został reportaż przedstawiający walkę pór roku w górach na Dolnym Śląsku.

Autor: mg//tka