tvnpix
Stado jeleni widział Reporter 24, Foto: Szymon

Nie jeden, nie dwa, a 17. Stado jeleni tuż przed autem Reportera 24

Taki widok potrafi zaprzeć dech w piersiach. 17 potężnych jeleni przebiegło przez drogę, którą wracał do domu Reporter 24. - Zdążyłem zatrzymać samochód, włączyć światła awaryjne - mówi. Wyjął też telefon i nagrał spotkanie, a film z okolic Świerczowa (Opolskie) przesłał na Kontakt 24.

To było w sobotę około godziny 16. Reporter 24 jechał z Opola w kierunku Namysłowa. Jak mówił, stado jeleni spotkał w okolicach Świerczowa, na drodze wojewódzkiej numer 454.

- To był niecodzienny widok. Okolica to rozległe pola, dzięki czemu jelenie zauważyłem wcześniej. Zdążyłem zatrzymać samochód, włączyć światła awaryjne - relacjonował pan Szymon.

Wyjął też telefon i zaczął nagrywać. Na filmie, który trafił na Kontakt 24, widać stado jeleni biegnące polem. Po kilku sekundach są już przy drodze. W sumie jest ich 17. Pokonują drogę i znikają.

- One były ogromne. Widziałem już jelenia, ale jeszcze nigdy tak dużej grupy. Cieszę się, że było to w ciągu dnia, że je widziałem. Wieczorem byłoby gorzej - przyznał pan Szymon.

30 łań

To kolejne niesamowite nagranie, które otrzymaliśmy od Was. W lutym 2015 roku, w okolicach Ginawy (Zachodniopomorskie), przed autem Reportera 24 przebiegło 30 łań. - Dobrze, że zwolniliśmy i nie jechaliśmy dalej. Podejrzewam, że wtedy skończyłyby swój bieg na naszym samochodzie - mówił wtedy Paweł.

Wy również byliście świadkami niecodziennego spotkania? Pochwalcie się. Czekamy na Wasze zdjęcia i filmy. Każda z Waszych relacji ma szansę pojawić się na antenie TVN24. Reporterzy 24 - liczymy na Was!Autor: ak//ank