tvnpix
Do zdarzenia doszło w Śremie, Foto: otoprzyczepy, Kontakt 24

Tak oszukuje się przeznaczenie

23-latka nie ustąpiła pierwszeństwa i zderzyła się z samochodem osobowym w Śremie (Wielkopolskie). Auta wpadły na chodnik i cudem ominęły pieszego, stojącego przed pasami. Wszystko zarejestrowała kamera monitoringu. Nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Jak przekazała śremska policja, do zderzenia doszło w sobotę przed godziną 10.30 na alei Solidarności, na wysokości ulicy Chełmońskiego.

23-letnia kobieta, skręcając w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa. - W wyniku tego auta zderzyły się. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Kierująca oplem została uznana jako sprawca zderzenia - powiedział dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

Pieszy "oszukał przeznaczenie"

Jak widać na nagraniu, które zarejestrował monitoring firmy pana Zbigniewa, pieszy, który stał na chodniku, cudem uniknął potrącenia.

- Miał bardzo dużo szczęścia, można powiedzieć, że oszukał przeznaczenie. Na tym skrzyżowaniu zdarzały się stłuczki, ale nie takie - mówi pan Zbigniew.

Auta cudem ominęły pieszego Źródło: tvn24

Po zderzeniu jedno z aut staje w płomieniach. Na pomoc ruszają świadkowie kolizji. - Z gaśnicą wybiegła również moja pracownica - relacjonuje autor filmu. Jak powiedział nam dyżurny policji, 23-latka, która spowodowała kolizję, została ukarana mandatem w wysokości 300 złotych.

Czytaj też na tvn24.pl
Autor: jw/kab Źródło: Kontakt 24