tvnpix
Spotkanie łosi, Foto: Michał, Kontakt 24

Spotkanie łosi we mgle

Poranne mgły zapewniają niesamowite widoki. Przekonał się o tym pan Michał, który na Kontakt 24 wysłał zdjęcia i nagranie spotkania dwóch łosi na tle białej zasłony.

W czwartek o poranku nad wieloma miejscami kraju unosiły się gęste mgły.

Jak informowała synoptyk tvnmeteo.pl Arleta Unton-Pyziołek, widzialność w niektórych miejscowościach była ograniczona do 50 metrów. Reporter 24, pan Michał, przesłał nam nagranie i zdjęcia ze spotkania dwóch łosi na polu w Teresinie w województwie mazowieckim.

Rzadko się tam pokazują

Spotkanie zbliżających się siebie zwierząt na tle gęstej mgły było niezwykle widowiskowe. Pan Michał był w drodze do pracy, ale postanowił zatrzymać się i uwiecznić je na nagraniu.

- Choć mgła utrudnia życie kierowcom, to jednak może ułatwić nam obcowanie z dziką przyrodą w miejscach, w których nie można się tego spodziewać. Nasze polskie „renifery” raptem kilkadziesiąt metrów od zabudowań - mówił pan Michał.

- Mieszkam niedaleko tego miejsca. Zdarzało się, że widywałem sarny, ale nigdy nie widziałem tam łosi. Jechaliśmy do pracy, kiedy zobaczyłem łosie i zatrzymaliśmy się. Kilka innych samochodów też się zatrzymało - dodał.

Czytaj też na tvnmeteo.pl

Autor: ok, ps/map Źródło: tvnmeteo.pl, Kontakt 24

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.