Rowerowy władca szos, buldożek snowboardzista czy zaklinowany tir? Wybierz materiał tygodnia!

Wybieramy materiał tygodnia

Buldożek francuski na snowboardzie, wybuch gazu w warszawskiej kamienicy, rowerowy władca szos czy bitwa pór roku na zdjęciach Reportera 24? Który materiał prezentowany w Kontakcie 24 podobał Wam się najbardziej w ubiegłym tygodniu? Czekamy na Wasze głosy!

Buldożek francuski na snowboardzie

Kontakt24 - Opinia użytownika

Żywiołowy, czworonożny amator śnieżnych zabaw po raz pierwszy zjechał na snowboardzie. Uwieczniła to na filmie jego właścicielka. Jak mówi, Arnold - bo tak ma imię buldożek - złapał bakcyla i "od deski nie chciał się oderwać". Jego debiutancki zjazd możemy zobaczyć na filmie udostępnionym naszej redakcji. Czytaj więcej.

Lazurowy kwas wyciekł z szamba

Kontakt24 - Opinia użytownika

Ciecz w jaskrawym kolorze zanieczyściła wodę rowie w miejscowości Szprotawa (woj. lubuskie). Zaniepokojeni mieszkańcy, widząc nienaturalnie zabarwioną na zielono wodę, zawiadomili straż pożarną i policję. Jak ustalono, był to kwas p-hydroksyfenoksyoctowy. Strażacy zabezpieczyli substancję, a policja prowadzi dochodzenie ws. jego pochodzenia. Czytaj więcej.

Jechali na sygnale do chorego, zderzyli się z tirem

Kontakt24 - Opinia użytownika

Dwie osoby są poszkodowane w wypadku, do którego doszło na jednym ze skrzyżowań dróg krajowych w Lesznie (woj. wielkopolskie). Zderzyła się tam jadąca na sygnale karetka z tirem. Czytaj więcej.

Wybuch w kamienicy w Warszawie

Kontakt24 - Opinia użytownika

Przyczyna potężnej eksplozji w kamienicy, do której doszło w poniedziałek w centrum Warszawy, nie jest jeszcze znana. Jednak jak nieoficjalnie dowiedział się dziennikarz portalu tvn24.pl, do wybuchu doszło w mieszkaniu, które było odcięte od gazu, a właściciel używał butli z gazem. W wyniku wybuchu pięć osób zostało rannych. Czytaj więcej.

Śnieżyca w Nowym Jorku

Kontakt24 - Opinia użytownika

"Zamarł cały Nowy Jork" - napisał do redakcji Kontaktu 24 Piotr Sobilo, autor nagrań. To efekt gigantycznej śnieżycy, która dotarła na wschodnie wybrzeże USA. W dwóch stanach ogłoszono stan wyjątkowy. Choć burmistrz Nowego Jorku Bill de Blasio powiedział, że "może to być największa burza śnieżna w historii tego miasta", najnowsze prognozy dla miasta okazują się być dużo łagodniejsze, niż sądzono. Czytaj więcej.

Rowerowy władca szos jechał na czołówkę

Kontakt24 - Opinia użytownika

Niebywałą lekkomyślnością wykazał się rowerzysta, który w okolicach Zamościa (woj. lubelskie) jechał środkiem drogi i omal nie zderzył się czołowo z nadjeżdżającą ciężarówką. Z nagrania, które otrzymaliśmy na Kontakt 24 wynika, że od potrącenia dzieliły go centymetry. Czytaj więcej.

Wpadł wywrotką do wody

Kontakt24 - Opinia użytownika

Zjechał na pokryte śniegiem pobocze, a potem sprawy potoczyły się błyskawicznie - pojazd przechylił się i wpadł do wypełnionego wodą przydrożnego rowu. Czytaj więcej.

Tir zaklinował się pod wiaduktem