tvnpix
Tłumy na ulicach w Windsorze

Relacje Reporterów 24 ze ślubu roku

Za nami ceremonia ślubna księcia Harry'ego i Meghan Markle. Na ulicach Windsoru zebrały się tłumy. Z brytyjskimi i amerykańskimi flagami śledzono przebieg uroczystości. Bardziej wytrwali od rana zajmowali strategiczne pozycje, by choć przez chwilę uczestniczyć w podniosłym wydarzeniu. Na Kontakt 24 przysyłacie relacje z Wielkiej Brytanii.

ŚLEDŹ RELACJĘ NA ŻYWO NA TVN24 I TVN24.PL

Pannę młodą do ołtarza poprowadził książę Karol. W ślubnym orszaku kroczyli Charlotte i George, dzieci Williama i Kate.

Cała okolica żyje sobotnim wydarzeniem. Wszystko dopięte na ostatni guzik

Reporter 24

Wydarzenie skupiło uwagę całego świata. Windsor od kilku dni tętnił życiem. Niezwykłej atmosfery doświadczył pan Marcin, który w okolicy mieszka od 16 lat.

„Od jakiegoś czasu cała okolica żyje sobotnim wydarzeniem. Wszystko dopięte na ostatni guzik, wszystko świetnie zorganizowane. Planuję wyjść z synem śledzić uroczystość. Pogoda ma być dobra, mam nadzieję zrobić świetne zdjęcia” - zapowiadał przed ślubem Reporter 24.

Książęcy ślub

Ślub z udziałem 600 zaproszonych gości odbył się w kaplicy św. Jerzego w Windsorze, o wiele mniejszej od Opactwa Westminsterskiego, w którym w 2011 roku starszy brat Harry'ego, książę William brał ślub z Kate Middleton w obecności licznie przybyłych przywódców państw. Na ślubie księcia Harry'ego były głównie osoby utrzymujące bezpośrednie kontakty z narzeczonymi.

Czy Wy również jesteście na miejscu? Czekamy na Wasze relacje, nagrania i zdjęcia.

  

 

 

Autor: mj/ak

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.