tvnpix
Wybraliście materiał tygodnia

Ponad połowa głosów na nagranie z pożaru. Wybraliście materiał tygodnia

Nagranie pokazujące kłęby dymu nad miastem w czasie pożaru w Zelowie wygrało ze spektakularnymi zachodami słońca na zdjęciach Casimirusa. Tym samym zdobyło odznakę "Materiał tygodnia". Zwycięskie nagranie otrzymało aż 53 proc. głosów. Zachody słońca uplasowały się na drugim miejscu (27 proc.). Trzecią pozycję zajęły zdjęcia mgieł na Blue Monday (7 proc.).

Jak każdego tygodnia, poprosiliśmy Was o pomoc w wyborze filmu lub zdjęcia zasługującego na miano "Materiału tygodnia". W sondzie wzięło udział 377 internautów. Ponad połowa głosujących wybrała film z pożaru w Zelowie. Zwycięzcy gratulujemy!

Miejsce 1. - Ogromny pożar i milionowe straty

Mieszkańcy Zelowa (woj. łódzkie) zostali zaskoczeni we wtorek przez ogromny pożar, który wybuchł w fabryce paliw. "W całym mieście słychać eksplozje" - pisał Krysztal, autor nagrania zamieszczonego w serwisie Kontaktu 24. W szczytowym momencie z ogniem walczyło 50 zastępów straży pożarnej. Straty oszacowano na co najmniej 25 milionów złotych. Poszkodowana została jedna osoba.

CZYTAJ WIĘCEJ

Miejsce 2. - Niezwykły spektakl słońca tuż przed zachodem

Gdy ujrzał ten widok, obudziła się w nim dusza fotografa. Reporter 24 Casimirus uchwycił unikalne momenty słońca, kończącego swoją wędrówkę po niebie. Zdjęcia robił m.in. w Norwegii, Turcji i nad polskim Bałtykiem. Na jego zdjęciach widać, jak nasza gwiazda gra kolorem na niebie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Miejsce 3. - Gęsta mgła na "Blue Monday"

Najsmutniejszy dzień w roku przywitał nas gęstymi mgłami i obfitym zachmurzeniem. Pokazali nam to na zdjęciach Reporterzy 24 - m.in. Morcinus. Potem nie było wcale lepiej - niebo zasnuło się szarymi chmurami, nie dopuszczając do głosu słońca.

CZYTAJ WIĘCEJ

***

Zwycięzcy w poprzednich tygodniach:

Bunt parafian w Gowarczowie

Lis atrakcją parku w Jeleniej Górze

Autor: aolsz,gk//tka,aw