tvnpix
Foto: Arti

Kierowca uderzył w latarnię. "Próbował odjechać z miejsca zdarzenia"

W Wilanowie doszło do kolizji z udziałem samochodu jednej z miejskich wypożyczalni. Jak wynika z relacji Reporterki 24, kierowca próbował odjechać z miejsca zdarzenia. Powstrzymali go świadkowie. Informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Sytuacja miała miejsce na ulicy Oś Królewska w pobliżu skrzyżowania z aleją Rzeczypospolitej.

- Widać było, że kierowca jest w ogromnym szoku, bardzo dziwnie się zachowywał. Wyszedł z samochodu i zaczął biegać dookoła. Nie chciał też, żeby na miejsce zostały wezwane służby - opisuje Reporterka 24 Arti. I dodaje: - Próbował też wejść do auta i odpalić silnik, co było dość karkołomne, bo wewnątrz nawet nie było miejsca przez wystrzelone poduszki powietrze. Ostatecznie, powstrzymali go świadkowie całego zajścia.

"Nie zauważył latarni"

Do kolizji doszło najprawdopodobniej wtedy, kiedy kierowca próbował wykonać niedozwolony manewr. - Z tego parkingu można wyjechać tylko w prawo. Najprawdopodobniej kierowca zamiast skręcić w prawo i zawrócić, próbował przejechać pasem zieleni. Tłumaczył później, że nie zauważył latarni - mówi Arti.
Informację o kolizji potwierdza policja. - Toyota yaris jednej z miejskich wypożyczalni samochodów uderzyła w latarnię. Kierowca był trzeźwy - poinformował Rafał Retmaniak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.
Na miejscu pracowała policja, pogotowie i straż pożarna, która zdemontowała uszkodzoną latarnię.

Czytaj także na tvnwarszawa.pl

 

Autor: mp/pm Źródło: tvnwarszawa.pl/ Kontakt 24

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.