tvnpix
Foto: sylvial4

Doceniliście relację Reporterki 24. Zdjęcia sprzed Muzeum Bardo materiałem tygodnia

W tym tygodniu materiałem tygodnia została relacja Reporterki 24 sprzed muzeum w Bardo dzień po zamachu w Tunisie. Materiały pani Sylwii zdobyły aż 43 proc. wszystkich głosów. Na drugim miejscu uplasowała się sportowa toyota wepchnięta pod dostawczego mercedesa (22 proc). Podium zamykają fotografie zorzy w Polsce (10 proc.). Pamiętajcie, że Wy również możecie zdobyć odznakę "materiału tygodnia". Czekamy na Wasze zdjęcia i filmy na Kontakcie 24!

 

I miejsce: Relacja Reporterki 24 sprzed Muzeum Bardo

Dzień po zamachu terrorystycznym na tunezyjskie Muzeum Bardo, przed bramą wejściową zgromadzili się dziennikarze. "Panuje spokojna atmosfera" - opisała będąca na miejscu Sylwia, Reporterka 24. Jeszcze w środę wieczorem kilka tysięcy osób przeszło ulicami Tunisu w marszu solidarności z ofiarami. "Hasłem przewodnim zgromadzenia był slogan 'Je suis Bardo', który nawiązywał do sloganu marszu po zamachu terrorystycznym na paryską redakcję 'Charlie Hebdo'" - opisała Reporterka 24. Na Kontakt 24 przesłała zdjęcia oraz nagrania z tunezyjskiej stolicy.

CZYTAJ WIĘCEJ


II miejsce: Sportowa toyota wepchnięta pod dostawczego mercedesa

Sportowa toyota GT wylądowała pod dostawczym mercedesem. Do niecodziennej kolizji doszło przy ulicy Kwiatkowskiego w Gdyni. Zdjęcia z miejsca zdarzenia przysłała nam Reporterka 24.

CZYTAJ WIĘCEJ

III miejsce: Niezwykły spektakl na niebie

 

Piękna, zachwycająca, olśniewająca, fascynująca, bajkowa... Słów określających zorzę polarną - główną bohaterkę wtorkowego wieczoru - jest bez liku. Kolorowy spektakl na niebie podziwiał Reporter 24 Marcin.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

W poprzednich tygodniach zwyciężyli:

Warszawskie bobry pozują... na tle Stadionu Narodowego

Audi "parkujące" na innych samochodach

Superwulkan, bizony, wodospady - relacja z Yellowstone

Foka-plażowiczka z wizytą w Gąskach

Raj dla fotografów. Reporter 24 zachwycony pięknem Śnieżki

Fotorelacja z wypadku wozu strażackiego

Bitwa pór roku na zdjęciach Casimirusa

Ogromny pożar w Zelowie

Bunt parafian w Gowarczowie

Lis na zdjęciach Reporterki 24

Autor: mz/aw