tvnpix
Wybraliście materiał tygodnia, Foto: Kontakt 24

Audi parkujące na samochodach materiałem tygodnia

Kolejny raz wybraliście materiał tygodnia Kontaktu 24. Tym razem, spośród dziewięciu rywalizujących ze sobą materiałów, zwyciężyła fotorelacja użytkownika o nicku asketil, który uwiecznił nietypowy sposób "parkowania" pewnego audi - na innych pojazdach. Materiał zdobył 33 proc. Waszych głosów. Na drugim miejscu uplasował się fluorescencyjny kanałek z Pułtuska autorstwa Extra (30 proc. głosów). Podium zamknęła relacja od Marii Cześnik o bohaterskim Polaku w Australii (12 proc. głosów).

I miejsce: Audi "zaparkowało" na samochodach

29-letni mężczyzna prowadzący audi stracił panowanie nad pojazdem i wpadł na dwa zaparkowane samochody w Siedlcach (woj. mazowieckie). Nie dostosował prędkości do warunków jazdy i zatrzymał się dopiero na dachach innych aut. O sprawie poinformował nas Reporter 24 asketil.

Czytaj więcej.

II miejsce: Fluorescencyjny kanałek w Pułtusku

"Kolor zadziwia, bo być może zdjęcia tego nie oddają, ale przypomina zbiornik wody, do którego ktoś wlał farbę" - napisał na Kontakt 24 serwis Extra Pułtusk. Nietypowy kolor wody w rowie zauważyli w czwartek mieszkańcy Pułtuska. Strażacy uspokajają - substancja nie jest trująca. Zdjęcia seledynowej wody otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej.

III miejsce: Polak uratował dziewczynkę w Australii

Polski triathlonista uratował trzyletnią dziewczynkę, która topiła się w basenie w australijskim Gold Coast. Dziecko było nieprzytomne i długo przebywało pod wodą. Gdyby nie Mateusz Kaźmierczak, dziewczynka mogłaby nie przeżyć.

Czytaj więcej.

W poprzednich tygodniach zwyciężyli:

Superwulkan, bizony, wodospady - relacja z Yellowstone

Raj dla fotografów. Reporter 24 zachwycony pięknem Śnieżki

Fotorelacja z wypadku wozu strażackiego

Bitwa pór roku na zdjęciach Casimirusa

Ogromny pożar w Zelowie

Bunt parafian w Gowarczowie

Lis na zdjęciach Reporterki 24

Autor: mz,popi/aw