tvnpix
Do zdarzenia doszło w Warszawie , Foto: Internauta, Kontakt 24

Kobieta zaatakowana nożem na ulicy

Policja wyjaśnia sprawę ataku na warszawskim Służewcu. W czwartek po południu doszło tam do zranienia kobiety nożem. Napastniczka została zatrzymana. Pierwszą informację o incydencie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do zdarzenia doszło o godzinie 16:15 na ulicy Postępu w Warszawie.

- Otrzymaliśmy informację z Centrum Powiadamiania Ratunkowego, że na ulicy Postępu kobieta została zaatakowana przez inną kobietę niebezpiecznym narzędziem - przekazała aspirant sztabowa Małgorzata Wersocka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Jak zaznaczyła, poszkodowana została opatrzona na miejscu przez ratowników medycznych. Nie było konieczności zabierania jej do szpitala.

- Kobieta, która ją zaatakowała została zatrzymana. Obecnie prowadzimy z nią czynności - dodała.

"Kobieta została zaatakowana nożem"

Więcej szczegółów na temat ataku przekazała w piątek Iwona Kijowska z mokotowskiej komendy. - 22-letnia kobieta została zatrzymana po tym, jak zaatakowała 40-latkę wychodzącą z budynku Prokuratury Krajowej przy ulicy Postępu 3. Kobieta została zaatakowana nożem i raniona w środkowy palec. Nie wymagała hospitalizacji. 22-latka została ujęta przez pracowników służby więziennej i przekazana funkcjonariuszom mokotowskiej policji. Na dzisiaj zaplanowano czynności z zatrzymaną w prokuraturze - poinformowała Kijowska.

Jak ustaliła redakcja tvnwarszawa.pl, 40-letnia kobieta była przypadkową ofiarą ataku i nie łączyły ją żadne relację z agresorką. 22-latka, która ją zaatakowała, była pod wpływem środków odurzających. Była też wielokrotnie notowana przez policję.

Czytaj również na tvnwarszawa.pl.

Autor: kk,dg/r Źródło: Kontakt 24, tvnwarszawa.pl