tvnpix
Foto: Monika

Zobacz, jak zima opanowuje Polskę jesienią

Śnieg zawitał do kolejnych województw. Pada na południu, wschodzie i północy Polski. Pierwsze zimowe sceny uchwyciły obiektywy Reporterów 24.

Czytaj też na tvnmeteo.pl

W Polsce zapanowała zimowa pogoda. Wraz z arktycznym powietrzem do naszego kraju dotarły w ostatnim czasie także pierwsze w tym sezonie opady śniegu. W piątek krajobraz wypełnił się bielą w różnych częściach kraju, w tym w "polskiej stolicy chłodu" - Suwałkach.

Mieszkańców miasta ucieszyły pierwsze w tym sezonie opady śniegu. Jak wskazywali, dzięki warstwie białego puchu jest widniej i przyjemniej. Śnieg oznacza jednak utrudnienia dla kierowców, którzy muszą zachować szczególną ostrożność na drogach.

Śnieżne krajobrazy Waszym okiem

Piękne fotografie listopadowego śniegu otrzymaliśmy również na Kontakt 24. Reporterka 24, Barbara, przesłała zdjęcia przyprószonego śniegiem jesiennego krajobrazu z Czchowa (Małopolskie). Marek uwiecznił na fotografiach pierwszy w tym sezonie śnieg w Gdańsku. Biały puch pokrył ulice, samochody i balkony. Reporter 24 Casimirus przesłał nam zdjęcia białego puchu pokrywającego dachy i ogródki w miejscowości Oleszna (Dolnośląskie). Śnieg prószył również na Mazurach. W miejscowości Korsze (Warmińsko-Mazurskie), pan Zbyszek uchwycił lekko ośnieżony krajobraz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: as Źródło: tvnmeteo.pl / Kontakt 24