tvnpix

Zderzenie autobusu wiozącego dzieci i siedmiu osobówek

Autobus wiozący dzieci i siedem innych pojazdów zderzyły się na obwodnicy Kowala (woj. kujawsko-pomorskie). Policja poinformowała, że dzieciom nic się nie stało, ale jedna osoba trafiła do szpitala. Zdjęcia dostaliśmy od internautów.

Do kolizji doszło po godz. 13 na drodze krajowej nr 1 na obwodnicy miejscowości Kowal. "Autobus wiozący ok. 20 dzieci z Włocławka do Lubienia zderzył się z samochodem osobowym. W tym miejscu zderzyło się także sześć innych osobówek. Na razie nie wiadomo, czy oba zdarzenia są ze sobą powiązane" - powiedziała w rozmowie z redakcją Kontaktu 24  nadkom. Małgorzata Marczak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji we Włocławku.

Jak poinformowała, dzieciom z autokaru nic się nie stało. Natomiast w wyniku drugiego zdarzenia została ranna jedna kobieta, którą przewieziono do szpitala.

Zablokowana droga

Na drodze krajowej nr 1 przez kilka godzin ruch odbywał się wahadłowo. Według GDDKiA, zaraz za miejscem zdarzenia samochód ciężarowy stanął w poprzek drogi. Droga zablokowana do odwołania.

Mł. asp. Tomasz Czachorowski z KMP we Włocławku o okolicznościach wypadku / TVN24 Źródło: tvn24

Autor: aka/aw