tvnpix
Agresywne zachowanie kierowcy w Warszawie, Foto: Cyrus_, Kontakt 24

Zajechał drogę innemu kierowcy. Wysiadł i otworzył drzwi od jego auta

Najpierw "siedział" mu na zderzaku, potem zajechał drogę i podszedł do kierowcy. W niedzielę zdarzenie na ulicy Marynarskiej w Warszawie zarejestrował pan Wojciech, a nagranie przesłał na skrzynkę Kontaktu 24.

Czytaj też na tvnwarszawa.pl

Na Kontakt 24 otrzymaliśmy nagrania od pana Wojciecha z Warszawy, który zarejestrował agresję na drodze w stosunku do innego kierowcy. Na nagraniach z przedniego i tylnego wideorejestratora można zobaczyć jak jeden kierowca zajeżdża drogę drugiemu, wysiada z samochodu, podchodzi do auta od strony kierowcy i otwiera drzwi.

"Tamtemu się oczywiście spieszyło"

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 21, na ulicy Marynarskiej w Warszawie.

- Ten kierowca wyglądał jakby był jakiś pobudzony, wymachiwał rękami. "Siedział" najpierw na zderzaku toyoty. Potem kierowca toyoty mu zjechał, a tamten zajechał mu drogę i wyskoczył do niego z rękami. Poszło chyba o to, że kierowca toyoty jechał przepisowo lewym pasem. Wszyscy tak jechaliśmy, ale tamtemu się oczywiście spieszyło - opowiadał.

- Chyba do rękoczynów nie doszło. Wydaje mi się, że nie udało mu się wyciągnąć kierowcy z samochodu, bo potem na kolejnych światłach obaj kierowcy już jechali, więc cała sytuacja mogła trwać kilkadziesiąt sekund - dodał.

Mężczyzna przyznał, że to nie była pierwsza taka sytuacja na drodze. - Dużo jeżdżę samochodem, często spotykam się z takimi agresywnymi sytuacjami na drogach. Dużo widzę takich sytuacji, nie tylko ze strony kierowców samochodów osobowych, ale także ze strony komunikacji miejskiej - powiedział.

Mężczyzna przesłał nagrania także policji. Zapytaliśmy funkcjonariuszy o to, czy takie zgłoszenie wpłynęło. Czekamy na odpowiedź.

 

Autor: dk, ek, aa//gp Źródło: tvnwarszawa.pl / Kontakt 24