tvnpix
Wybraliście materiał tygodnia, Foto: Kontakt 24

Wybraliście materiał tygodnia. Zwyciężyła fotorelacja ze Śnieżki

Po raz kolejny wybraliście materiał tygodnia Kontaktu 24. Spośród ośmiu rywalizujących zdjęć i nagrań, zwyciężyła fotorelacja ze Śnieżki autorstwa Rafała Kotylaka. Zdjęcia ukazujące królową Karkonoszy zdobyły 42 proc. wszystkich głosów. Na drugiej pozycji uplasował się fotoreportaż Marty Jakubiak o nadchodzącym tłustym czwartku (26 proc.), a podium zamknęła fotorelacja z łapania pewnej niesfornej papugi (13 proc.). Zwycięzcy gratulujemy i czekamy na więcej Waszych materiałów, które będą mogły rywalizować o odznakę materiału tygodnia w najbliższych dniach.

I miejsce: Raj dla fotografów. Reporter 24 zachwycony pięknem Śnieżki

 

Miniony weekend w Karkonoszach (woj. dolnośląskie) był bardzo udany. Przekonał się o tym pan Rafał, który wybrał się z aparatem na Śnieżkę. Bieluteńki śnieg, bezchmurne niebo i temperatura tylko trochę na minusie - nic więc dziwnego, że to był wyjątkowy dzień dla spacerowiczów.

CZYTAJ WIĘCEJ.

II miejsce: "w środę sprzedaż pączków do 30 sztuk na osobę"

"Już dziś przed cukiernią na warszawskiej Woli stoi długa kolejka. Jutro będzie tu dużo, dużo więcej ludzi" - napisała dzień przed tłustym czwartkiem na Kontakt 24 Marta Jakubiak. Co takiego jest w pączkach, że jesteśmy gotowi stać w długich kolejkach? A może zamiast kupować, lepiej samemu usmażyć?

CZYTAJ WIĘCEJ.

 

III miejsce: Papuga poczuła zew wolności. Strażacy w akcji

Rozmawia i podobno jest wszechstronnie utalentowana. Mowa o papudze Hugo, która uciekła z domu i poleciała do miejscowego parku. Do siedzącego na wysokim drzewie ptaka przyjechali strażacy.

CZYTAJ WIĘCEJ.

W poprzednich tygodniach zwyciężyli:

Fotorelacja z wypadku wozu strażackiego

Bitwa pór roku na zdjęciach Casimirusa

Ogromny pożar w Zelowie

Bunt parafian w Gowarczowie

Lis na zdjęciach Reporterki 24

 

 

Autor: gk,popi/aw