tvnpix

Utonął w Zalewie Żyrardowskim. Tragedia przez alkohol?

Płetwonurkowie znaleźli ciało mężczyzny, który utonął w Zalewie Żyrardowskim (woj. mazowieckie). Według wstępnych ustaleń, 39-latek pod wpływem alkoholu wszedł do wody w miejscu, gdzie obowiązuje zakaz kapieli. Informację otrzymaliśmy na Kontakt 24 od internauty.

Reporterka TVN24 Ewa Paluszkiewicz o utonięciu mężczyzny/TVN24

O godz. 12. policjanci i strażacy z Żyrardowa otrzymali zgłoszenie o tym, że w Zalewie Żyrardowskim przy ul. Ziołowej prawdopodobnie utonął mężczyzna.

Jak powiedziała st. post. z KPP Żyrardów Aleksandra Calik, po przybyciu na miejsce funkcjonariusze ustalili, że 39-letni mężczyzna wszedł do wody objętym zakazem kąpieli. "Według wstępnych informacji był pod wpływem alkoholu" - dodała Calik.

Do poszukiwań lokalny zespół strażaków wezwał płetwonurków z Warszawy, jednak mętna woda znacznie utrudniała akcję. Ze względu na słabą widoczność podjęto decyzję o prowadzeniu dalszych poszukiwań przy pomocy sonaru. "Mężczyznę, jednak ostatecznie udało się odnaleźć płetwonurkom" - powiedział w rozmowie z Kontaktem 24  mł. bryg. Piotr Grzelecki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej PSP w Żyrardowie. "Poszukiwania trwały 4 godziny" - dodał.

Michał Ochnicki z WOPR o utonięciu/TVN24

Autor: ap,js/rs

Komentarze (1)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

zamknąć sklepy z alkoholem!!!

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   • Udostępnij komentarz w:
   • Kopiuj
   Pomoc | Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.