tvnpix
Do zdarzenia doszło w Warszawie, Foto: Shutterstock

Taksówkarz pobity przed klubem w Warszawie. Trafił do szpitala

Dwóch mężczyzn jest podejrzanych o pobicie taksówkarza przed klubem na ulicy Jagiellońskiej w Warszawie, bo ten nie chciał przewieźć ich za 20 złotych - taką informację otrzymaliśmy na Kontakt 24. Policja potwierdziła zdarzenie.

Incydent miał miejsce w nocy z piątku na sobotę przed jednym z klubów przy ulicy Jagiellońskiej na Pradze Północ. Według relacji Reportera 24, dwóch mężczyzn chciało pojechać taksówką sprzed klubu na Gocław. 

"Chcieli, żeby ich zawieźć za 20 złotych. Kierowca odmówił i powiedział, że pojedzie według licznika. Panowie się zdenerwowali i prysnęli kierowcy gazem pieprzowym. Doszło do bójki. Kierowca został na chodniku kopnięty w twarz" - napisał Reporter 24.

Trafił do szpitala

"Pomogli kolega z korporacji i taksówkarz, który zajechał im drogę. Sprawcy ominęli taksówkę i odjechali nieoznakowanym przewozem osób. Zbiegli z miejsca" - dodał relacjonujący zdarzenie.

Jak podał portal tvnwarszawa.pl, na miejsce wezwano policję, która potwierdza, że dostała wezwanie do pobitego mężczyzny. - Mieliśmy zgłoszenie do pobitej osoby. Policjanci udzielili pomocy temu panu, na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Czekamy, aż zgłosi się na komisariat - poinformował Rafał Retmaniak z zespołu prasowego stołecznej policji.

Ranny taksówkarz został zabrany do szpitala.

Więcej o zdarzeniu przeczytasz na tvnwarszawa.pl.

Autor: md/mś Źródło: tvnwarszawa.pl