tvnpix

"Byliśmy nad chmurami o zachodzie słońca". Fotograficzna wyprawa Reportera 24

Białe szczyty, tajemnicze obłoki i niezwykłe kolory zachodzącego słońca - takiej zimy nie da się zobaczyć w mieście. Właśnie dlatego Reporter 24, razem z Zielonogórskim Towarzystwem Fotograficznym, kilka razy w roku wyrusza na wyprawę z aparatem w ręku. Efekty jego wizyty na Śnieżniku, najwyższym, granicznym szczycie po polskiej stronie Sudetów Wschodnich, otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Reporter 24 swoją przygodę z aparatem zaczął kilka lat temu. Teraz należy do Zielonogórskiego Towarzystwa Fotograficznego.

- Ja należę do grupy krajobrazowej. Cztery lub pięć razy w roku wyjeżdżamy razem na plenery, najczęściej w góry - mówi pan Arek.

W ubiegły weekend postanowili wybrać się w podróż na Śnieżnik (1426 m n.p.m), najwyższy szczyt po polskiej stronie Sudetów Wschodnich i Masywie Śnieżnika. - Było pięknie i mroźno - wspomina pan Arek.

- W pewnym momencie byliśmy nad chmurami o zachodzie słońca. Każdy, kto był w górach wie, że to niesamowite doświadczenie. W mieście jest już prawie wiosna, a tam mnóstwo śniegu. Można było wpaść po pas - opowiada.

Jeżeli Ty również chcesz pochwalić się swoją pasją lub podróżą, prześlij swoje zdjęcia i nagrania na Kontakt 24!


 


Autor: est//ank