tvnpix
Foto: Kriss

Strop domu runął po wybuchu. Zginął mężczyzna

Butla z gazem eksplodowała w jednym z domów w Hajnówce (Podlaskie). Jak przekazała policja, na miejscu zginął 80-letni mężczyzna. Pierwszą informację oraz zdjęcie zniszczonego budynku otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Pierwsze zgłoszenie wpłynęło do służb około godziny 9. Jak przekazał nadkom. Tomasz Krupa, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, w budynku przy ulicy Spiżowej doszło do wybuchu butli z gazem. Policjant poinformował również, że spowodowało to zawalenie się stropu budynku.

Nie żyje mężczyzna

W wyniku zawalenia budynku zginął 80-letni mężczyzna. Jak relacjonował reporter TVN24 Mateusz Grzymkowski, było podejrzenie, że w domu może znajdować się również żona mężczyzny. Okazało się jednak, że nie było jej w środku.

Mieszkańcy Hajnówki mówili reporterowi TVN24 o potężnym uderzeniu i ogromny huku, który usłyszeli około godziny 8. - Był straszny huk. Tak jakby samolot spadał - mówił jeden z sąsiadów.

Na miejscu pracuje dziewięć zastępów straży pożarnej. W ocenie nadzoru budowlanego - jak przekazał Grzymkowski - najprawdopodobniej nieruchomość będzie się nadawała do rozbiórki.

Reporter TVN24 Mateusz Grzymkowski o wybuchu gazu w Hajnówce
Reporter TVN24 Mateusz Grzymkowski o wybuchu gazu w Hajnówce Źródło: TVN 24
Autor: rp/kab

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.