tvnpix

Śmieciarka potrąciła kobietę. 54-latka zmarła

54-letnia kobieta została potrącona w piątek rano przez śmieciarkę w Sosnowcu. Odniosła rozległe obrażenia głowy. Mimo reanimacji zmarła. - Ustalamy, jak dokładnie wyglądało zdarzenie. Mamy sporo osób do przesłuchania. To środek ludnego osiedla, w pobliżu piekarni - wyjaśnia podkomisarz Sonia Kepper z policji w Sosnowcu. Zdjęcia pokazujące służby pracujące na miejscu wypadku otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj też na tvn24.pl

Do tragedii doszło w piątek przed godziną 8 rano na drodze dojazdowej do wiaty śmietnikowej przy ulicy Bohaterów Monte Cassino w Sosnowcu.

54-letnia kobieta została potrącona przez samochód ciężarowy do wywozu śmieci.

Policja: kobieta odniosła rozległe obrażenia głowy- Ustalamy, jak dokładnie wyglądało zdarzenie. Mamy sporo osób do przesłuchania - mówi podkomisarz Sonia Kepper, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu. - To środek ludnego osiedla, w pobliżu piekarni. Droga, na której doszło do wypadku, prowadzi tylko do wyłącznie do wiaty - wyjaśnia funkcjonariuszka.

Na miejsce wezwano policję i pogotowie. Niestety, pomimo akcji reanimacyjnej kobieta zmarła. Jak informuje podkomisarz Kepper, 54-latka odniosła rozległe obrażenia głowy.

Autor: mag/now Źródło: tvn24.pl