tvnpix
Pod prąd na autostradzie A2

Skuterem pod prąd na autostradzie

- Zobaczyłem, że po przeciwnym pasie jedzie ktoś skuterem i to pod prąd - relacjonuje sytuację z Łyszkowic (Łódzkie) Reporter 24. Kierowca jednośladu poruszał się po autostradzie A2. Nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Wszystko działo się około godziny 9 na autostradzie A2 na wysokości Łyszkowic.

- Zobaczyłem, że po przeciwnym pasie jedzie ktoś skuterem i to pod prąd. Takich rzeczy nie spotyka się nawet w filmach - relacjonuje pan Iwo.

"Było to bardzo ryzykowne"

Natychmiast sięgnął po telefon i nagrał sytuację.

- Było to bardzo ryzykowne, szczerze powiem, zdziwiłem się. Wiadomo, jak jeździ się na polskich drogach. Ktoś rozpocząłby manewr wyprzedzania, a tu z przeciwka jedzie skuter. Naprawdę mogło dojść do tragedii - powiedział mężczyzna.

Natychmiast o sytuacji poinformował też policję. - Mam nadzieję, że jadący skuterem zjechał na najbliższym zjeździe - mówił.

Policja nie znalazła kierowcy

I prawdopodobnie tak właśnie się stało. - Zgłoszenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło do nas około godziny 9:15, na miejsce wysłaliśmy patrol policji. Skierowani tam funkcjonariusze nie zastali jednak skutera, prawdopodobnie zjechał na którymś zjeździe - mówi Łukasz Poborski z Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu.

Czytaj też na tvn24.pl

Autor: mj/kb

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.