tvnpix
Do zderzenia doszło na Południowej Obwodnicy Warszawy, Foto: Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl

Zderzenie trzech samochodów. Dwoje dzieci trafiło do szpitala

W niedzielę wieczorem na trasie S2 w Warszawie doszło do zderzenia trzech samochodów. Jak poinformowała straż pożarna, do szpitala trafiło dwoje dzieci w wieku czterech i sześciu lat. Informację o zderzeniu aut i nagranie z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do zderzenia doszło na Południowej Obwodnicy Warszawy między węzłami Patriotów a Wał Miedzeszyński.

Michał Konopka ze stołecznej straży pożarnej potwierdził, że dyżurny otrzymał zgłoszenie o takim zdarzeniu o godzinie 19.15. - Zderzyły się trzy auta: honda, renault i toyota. Do szpitala pojechało dwoje dzieci w wieku czterech i sześciu lat. Zostali zabrani na badania, bo nie mieli widocznych obrażeń - zaznaczył Konopka.

Dwoje dzieci zabrano do szpitala

W autach, które brały udział w zdarzeniu, podróżowało w sumie osiem osób: - W hondzie znajdowały się dwie osoby dorosłe, renault podróżowała osoba dorosła z dzieckiem, a toyotą dwie osoby dorosłe z dwójką chłopców, którzy właśnie zostali zabrani do szpitala - doprecyzował strażak.

Dodał, że w momencie przyjazdu pierwszych zastępów na miejsce, wszyscy uczestnicy zdarzenia znajdowali się poza samochodami. Nie trzeba było nikogo ewakuować. Przy zdarzeniu pracowały w sumie cztery zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie. Na czas akcji dwa pasy POW w kierunku Wilanowa były zablokowane.

Jak przekazał starszy sierżant Rafał Markiewicz z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji, kierowcy pojazdów zostali przebadani alkomatem. - - Wszyscy byli trzeźwi - wyjaśnił.

Nie wiadomo jak doszło do zderzenia. - Policjanci prowadzą czynności w tej sprawie - dodał.

Czytaj też na tvnwarszawa.pl

Autor: mp,dk/r Źródło: tvnwarszawa.pl