tvnpix
Foto: Anna

Zderzenie siedmiu samochodów, pięć osób rannych

Pięć osób trafiło do szpitala po zderzeniu siedmiu samochodów na skrzyżowaniu w Łodzi. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierowca bmw z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z sześcioma autami. Decyzją prokuratury 28-letni kierowca bmw został zatrzymany. Nagranie i zdjęcia z miejsca wypadku otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do wypadku doszło w sobotę po godzinie 18 na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Obywatelskiej w Łodzi.

- Kierujący bmw jechał Aleją Jana Pawła II w kierunku centrum. Z nieustalonych na ten moment przyczyn mężczyzna stracił panowanie nad kierowanym pojazdem, zjechał na część drogi przeznaczonej do jazdy w przeciwnym kierunku i tutaj doszło do zderzenia z sześcioma pojazdami - mówi asp. sztab. Marzanna Boratyńska z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

Pięć osób rannych

Jak dodaje, pięć osób z obrażeniami trafiło do szpitala, jedna z nich jest w stanie ciężkim. Poszkodowani to osoby dorosłe w wieku od 30 do 60 lat.

Policja cały czas wyjaśnia okoliczności zdarzenia. - Wszystkich świadków tego zdarzenia prosimy o kontakt z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi - apeluje Boratyńska.

Czytaj też na portalu tvn24.pl

Autor: MAK Źródło: tvn24.pl / Kontakt 24