tvnpix
Samochód uderzył w bariery, Foto: Andrzej

Z lewego pasa wypadła na awaryjny, auto rozbiło się na barierach

Na łuku drogi auto przecięło nagle dwa pasy jezdni i uderzyło w bariery energochłonne. Nagranie z trasy S8 otrzymaliśmy na Kontakt 24. Jak przekazał nam autor nagrania, kierującej samochodem osobowym nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 9 na trasie S8 na odcinku pomiędzy Radzyminem a Warszawą. Autor nagrania relacjonował, że zarejestrował tę sytuację w drodze powrotnej z Mazur po długim weekendzie.- Kierująca tym samochodem musiała się zagapić, straciła panowanie nad autem i wjechała w bariery. Nie wyróżniała się wcześniej na drodze, zwróciłem na nią uwagę dopiero, gdy straciła kontrolę nad swoim samochodem - powiedział pan Andrzej w rozmowie z redakcją Kontaktu 24. Dodał, że kobiecie nic się nie stało. - Przy mnie zadzwoniła po pomoc drogową - przekazał.

Straciła panowanie nad autem

Na udostępnionym nam filmie widać, że kobieta straciła panowanie nad autem około 2,5 kilometra przed węzłem Zielonka. Jej samochód, jadący lewym pasem jezdni, na łuku zjechał nagle na prawą stronę i uderzył z impetem w bariery. Na podstawie filmu można wywnioskować, że niewiele brakowało, by doszło do zderzenia z jadącym prawym pasem samochodem dostawczym. Na szczęście nie było żadnych samochodów, które jechałyby za kierującą. Gdy pan Andrzej dojechał do rozbitego auta, stało już ono w poprzek pasów awaryjnego i prawego. Wokół leżały porozrzucane elementy zderzaka i karoserii.

Czytaj też na tvnwarszawa.pl

Autor: kk, jw/b Źródło: tvnwarszawa.pl / Kontakt 24