tvnpix
Dym wydobywał się z koparki, Foto: mecen

Z chmury dymu wyjechała koparka

Autor nagrania myślał, że na środku ulicy pali się auto. Kiedy podjechał bliżej, z chmury gęstego dymu wyjechała koparka. Zdarzenie miało miejsce na warszawskich Bielanach. Informację i nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

"To trzeba zobaczyć, tego nie da się opisać" - napisał na Kontakt 24 Mecen, który około godziny 7 rano, jak relacjonuje "wjechał w ścianę dymu".

Na filmie widzimy gęstą chmurę dymu, która "przemieszcza się" w poprzek ulicy Conrada. Autor nagrania zbliża się do niej. - Była zerowa widoczność, myślałem, że jakiś samochód się pali - opisuje w rozmowie z redakcją Kontaktu 24.

Kiedy był już bardzo blisko, z dymu wyłoniła się koparka. Pojechała w kierunku Powstańców Śląskich. Na tym nagranie się urywa.

- Taki pojazd nie powinien być w ogóle uczestnikiem ruchu drogowego. Razem z wydobywającym się z niego dymem stanowił poważne zagrożenie - komentuje autor nagrania.

- Z taką sytuacją spotkałem się pierwszy raz. Zdecydowałem się zadzwonić na 112, tam powiedziano mi, że sprawę przekażą patrolowi - dodaje.

"Coś mu huknęło"

O zdarzenie zapytaliśmy Komendę Stołeczną Policji w Warszawie.

- Potwierdzam, mieliśmy zgłoszenie o dymiącej koparce na ulicy Conrada. Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce zastali koparkę, która stała na światłach awaryjnych. Kierowca przyznał, że w trakcie drogi coś mu huknęło, więc zjechał, włączył awaryjne i wezwał holownik - przekazał redakcji Kontaktu 24 podkomisarz Piotr Świstak z zespołu prasowego stołecznej policji.

Czytaj też na tvnwarszawa.pl

Autor: mj,kz/pm,kab Źródło: Kontakt 24

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.