tvnpix
Relacje pogodowe Reporterów 24

"Wody przybywa, jesteśmy odcięci", "sytuacja jest kryzysowa". Wasze relacje

"Woda dostała się do domu", "jesteśmy odcięci od cywilizacji", "sytuacja jest kryzysowa" - piszecie na Kontakt 24. Zalane domy, posesje, drogi, a także wezbrane rzeki pokazujecie na zdjęciach i nagraniach, które od Was otrzymaliśmy.

AKTUALNE INFORMACJE POGODOWE NA TVNMETEO.PL

Reporterzy 24 informują nas o problemach związanych z coraz wyższym stanem wód w miejscu ich zamieszkania. - Rzeka zalała nam dojście do świata. Jesteśmy odcięci od cywilizacji - napisała Aga15501 ze Śnietnicy (Małopolskie). O stanie wody na bieruńskim odcinku Wisły (Śląskie) Damian napisał, że wciąż rośnie. Grzegorz relacjonował, że w Bielsku-Białej ciągle pada, a rzeka Biała zaczyna wylewać.

O tragicznej sytuacji w Bobrowej koło Dębicy (Podkarpackie) poinformowała nas pani Edyta, która w czwartek przesłała nagranie z wnętrza domu przyszłych teściów. Jak poinformowała, woda dostała się do domu około drugiej w nocy, do godziny czwartej wody było już po kolana.

- Dom znajduje się na obniżeniu i był wcześniej zalewany, ale nie w taki sposób. Teściowie stracili cały sprzęt, wszystko trzeba odkupić. Zostali z niczym - relacjonowała.

Sytuacja nadal trudna

Jak podał portal tvnmeteo.pl, w piątek na południowym wschodzie Polski sytuacja nadal będzie trudna. Cały czas na obszarze czterech województw obowiązują ostrzeżenia meteorologiczne pierwszego i drugiego stopnia.

Więcej na tvnmeteo.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: anw, MWS//aw,popi Źródło: tvnmeteo.pl, Kontakt 24