tvnpix

Karetka wiozła ranną, zderzyła się z innym autem

Ambulans wiozący ranną kobietę zderzył się z samochodem na ulicy Puławskiej w Warszawie. - Pacjentka została zabrana przez inny ambulans - podaje tvnwarszawa.pl. Zdjęcia i informacje o wypadku otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do wypadku doszło na Ursynowie, na wysokości ulicy Tukana.  - Karetka zderzyła się z peugeotem. Na miejscu udzielana jest pomoc ratownikowi i kobiecie z drugiego auta. Ranna pacjentka, którą wiozło pogotowie, została zabrana do szpitala przez drugi ambulans - relacjonował Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.

Według świadków - na których powołuje się tvnwarszawa.pl - karetka miała włączone sygnały świetlne i dźwiękowe, a na skrzyżowanie wjechała na czerwonym świetle.

"Potrącona kobieta była reanimowana"

Tomasz Oleszczuk ze stołecznej policji potwierdził, że w momencie wypadku ambulans przewoził ranną osobę. - U zbiegu ulic Puławskiej i Karczunkowskiej  mazda potrąciła pieszego. Prawdopodobnie to tę osobę wieziono do szpitala - mówił Oleszczuk.

Portal tvnwarszawa.pl podaje, że mazda prawdopodobnie zawracała. Tuż przy miejscu wypadku jest przystanek autobusowy i przejście dla pieszych. - Potrącona kobieta była reanimowana. Jej stan był krytyczny. Rozmawiałem z osobą, która brała udział w reanimacji, mówiła, że to była młoda kobieta - tłumaczył Węgrzynowicz.

Po wypadku zablokowany był całkowicie przejazd Puławską w stronę centrum. Policjanci kierowali na objazdy.

Więcej o wypadku czytaj  na tvnwarszawa.pl

Autor: ran Źródło: tvnwarszawa.pl

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.