tvnpix
Bądź z nami w Kontakcie 24!

Bądź zawsze w Kontakcie 24! Pobierz aplikację mobilną

Do nowej odsłony Kontaktu 24 zdążyliście się już przyzwyczaić, dlatego czas na kolejne zmiany! Udostępniamy Wam zaktualizowane i jeszcze bardziej funkcjonalne aplikacje mobilne. Możecie je pobrać na dwa najpopularniejsze systemy mobilne: iOS i Android. Ściągajcie i korzystajcie!

Nowe aplikacje zostały stworzone tak, by jeszcze bardziej ułatwić Wam przesyłanie ciekawych zdjęć i filmów do naszej redakcji. Możecie też przeczytać w nich artykuły, które pojawiają się na stronie, a także dołączyć do naszych Gorących Tematów.

Gdzie ich szukać?

Kontakt 24 dla iOS (od wersji 5.0) – AppStore

Kontakt 24 dla Androida (od wersji 2.3.3) – Google Play

Szybkie przesyłanie

Od razu po włączeniu aplikacji zobaczycie ekran, który pozwoli Wam na szybkie wysłanie do nas materiałów. Wystarczy jedno kliknięcie i będziecie mogli nagrać film, zrobić zdjęcie lub wybrać je z tych bezpośrednio zapisanych w smartfonie. Potem czeka Was krótki formularz i gotowe. Materiał trafił do naszej redakcji.

Pamiętajcie, że po zalogowaniu się na Kontakcie nie będziecie musieli każdorazowo wypełniać formularza ze swoimi danymi. Wtedy przesyłanie do nas materiałów jest jeszcze szybsze, a Wy budujecie swój własny profil Reportera 24, który możecie odwiedzić w zakładce „mój profil”. W każdej chwili możecie do niego wejść i przypomnieć sobie wszystkie dodane wcześniej materiały.

Wygodne przeglądanie

Po wysłaniu do nas informacji, zdjęcia lub filmu warto jest sprawdzić jak zostało ono przez nas wykorzystane. Pamiętajcie, że to także Wy tworzycie Kontakt 24 i artykuły, które na nim znajdziecie to efekt naszej wspólnej pracy.

Kliknięcie w zakładkę „start” przeniesie Was na naszą stronę główną, na której znajdziecie przede wszystkim artykuły opracowane przez redakcję. Możecie je przeczytać, a także obejrzeć zamieszczone w nich zdjęcia i filmy.

Stałym elementem strony głównej jest także moduł „Na antenie”. Tam na bieżąco eksponujemy Wasze – Reporterów 24 – informacje, które trafiły na antenę TVN24. Znajdź tam swój materiał!

Podobnie działa zakładka „informacje”. Tam znajdziecie ułożone w kolejności chronologicznej najnowsze artykuły redakcyjne. Dzięki temu żaden news Wam nie umknie.

Aktywne uczestniczenie

Najnowszym elementem Kontaktu 24 są Gorące Tematy. To wyjątkowy rodzaj artykułów, w których zbieramy materiały związane z ważnym, bieżącym lub po prostu ciekawym tematem. Znajdziecie je w zakładce „gorące tematy”.

Na samej górze są tematy wyróżnione przez nas, a niżej znajdziecie wszystkie te, które są otwarte w danym momencie. Do każdego z nich możecie wejść i obejrzeć zdjęcia lub filmy dodane przez innych internautów, a przede wszystkim – dodać swoje własne, odpowiadające na Gorący Temat.

Zostań Reporterem 24

Pamiętaj – nie musisz być zalogowany, by dodawać materiały w serwisie Kontaktu 24. Jednak jako zarejestrowany użytkownik możesz to zrobić łatwiej i szybciej. Nie masz jeszcze konta? Nie zwlekaj! Zarejestruj się i bądź częścią społeczności Kontaktu 24!

A potem ściągnij aplikację i miej Kontakt 24 zawsze przy sobie!

Kontakt 24 dla iOS (od wersji 5.0) – AppStore

Kontakt 24 dla Androida (od wersji 2.3.3) – Google Play