tvnpix
Foto: Krzysztof

Auto dachowało i uderzyło w latarnię. W środku dwoje dorosłych i dzieci

Czteroosobowa rodzina jechała samochodem, który dachował na trasie S6 w miejscowości Wyszogóra (Zachodniopomorskie). Kobieta została zabrana do szpitala śmigłowcem LPR, dwoje dzieci trafiło na obserwację. Informacje oraz zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do zdarzenia doszło o godzinie 16:37 na wysokości Miejsca Obsługi Podróżnych Wyszogóra Zachodnia, na trasie S6. 

- Z dotychczasowych ustaleń wynika, że podróżujący wraz z rodziną kierowca jadący w kierunku Szczecina, w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, na skutek czego zjechał na pobocze, gdzie dachował i uderzył w przydrożną latarnię - przekazał podkomisarz Zbigniew Frąckiewicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gryficach.

Kobietę zabrał LPR, dzieci na obserwacji

Jak poinformował, w zdarzeniu ranna została pasażerka. - Kobieta z obrażeniami ciała została zabrana przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dzieci w wieku trzech i siedmiu lat również trafiły do szpitala na obserwację. Z tego, co wiemy, ich zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo - zapewnił.

- Kierujący samochodem mężczyzna nie odniósł obrażeń. W chwili zdarzenia był trzeźwy - powiedział podkomisarz Frąckiewicz.

W tej chwili na miejscu cały czas pracuje policja oraz straż pożarna. - Na trasie wyznaczono objazdy, na które kierowani są inni podróżujący w kierunku Szczecina. W tej chwili ruch odbywa się tam płynnie - dodał oficer prasowy.

Autor: est/mj Źródło: Kontakt 24