tvnpix
Od zderzenia dzieliły go milimetry , Foto: Paulina, Kontakt 24

Ryzykowne wyprzedzanie. "To mogło skończyć się śmiertelnie"

Kierowca wyprzedza elkę i cudem unika zderzenia z autem jadącym z naprzeciwka. Niebezpieczną sytuację zarejestrowała kamera zamontowana w samochodzie nauki jazdy na drodze krajowej 15 w okolicach Szadłowic (Kujawsko-pomorskie). - Gdybym nie zdusiła hamulca, to mogło skończyć się nawet śmiertelnie - przyznaje pani Paulina, która nagranie przysłała na Kontakt 24.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 15.30.

Na nagraniu przysłanym na Kontakt 24 widać, jak kierowca z dużą prędkością wyprzedza auto i cudem unika zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem. Samochody mijają się o włos.

Nagranie otrzymaliśmy od pani Pauliny. Jak tłumaczy autorka, auto, które zarejestrowało niebezpieczne zdarzenie, to samochód nauki jazdy.

Centymetry od zderzenia

- Wiem, że kierowcy w ten sposób wyprzedają, ale ten przypadek był o tyle wyjątkowy, że gdybym nie zdusiła hamulca, to mogło skończyć się nawet śmiertelnie - poinformowała w rozmowie z redakcją Kontaktu 24 pani Paulina.

Według relacji instruktorki, samochód osobowy, który ich wyprzedzał oraz jadący z naprzeciwka od zderzenia dzieliły centymetry, a cała sytuacja przyprawiła o dreszcze nie tylko kursanta, który siedział za kierownicą.

- Bardzo się przestraszyłam, podobnie jak mój kursant, który odbywał dopiero dziewiątą godzinę jazd - dodała pani Paulina.

Autor: MWS

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.