tvnpix
Foto: Lucas P-y

Reporterzy 24 na tropie Donalda Trumpa

Oczy całego świata były zwrócone dziś na Warszawę, a obiektywy Reporterów 24 na Donalda Trumpa. Chociaż amerykański prezydent spędził w stolicy tylko kilkanaście godzin, internauci śledzili każdy jego krok. Nagranie, zdjęcia i relacje przesyłali na Kontakt 24.

 

Od rana mieszkańcy stolicy towarzyszyli prezydentowi USA podczas jego wizyty w naszym kraju. Choć Donald Trump spędził w Polsce tylko kilkanaście godzin, Reporterom 24 udało się uwiecznić na zdjęciach i filmach ten historyczny moment.

Na nagraniu, które otrzymaliśmy od internauty o nicku oleksy1971, widać legendarną Bestię, która wyjeżdża spod warszawskiego hotelu Marriott.

Krótka wizyta

Wizyta prezydenta USA Donalda Trumpa w Polsce rozpoczęła się w środę wieczorem. Do stolicy przybyła również jego żona, Melania Trump oraz córka Ivanka wraz z mężem. Podczas pobytu w Warszawie nad ich bezpieczeństwem czuwało ponad 400 agentów Secret Service oraz BOR, wojsko, policja i służby specjalne.

Po godz. 13 prezydent USA przemawiał na pl. Krasińskich w Warszawie. Po tym wystąpieniu przywódca Stanów Zjednoczonych odleciał na szczyt G20 do Hamburga.

WSZYSTKO O WIZYCIE DONALDA TRUMPA W POLSCE W RAPORCIE SPECJALNYM NA TVN24.PL ORAZ NA TVN24 I TVN24 BiŚ


 

 

 

Autor: AR/kab